Rozpis utkání
Datum
Čas
Skupina
Sk.
Domácí
Hosté
Skore
Pořadatel
Hala
07.10.
15:30
Skupina:
C
ČVUT FBMI
ČVUT FJFI
0 : 5 k
0
5
Konec:
k
Pořadatel:
-----
Hala:
Juliska
07.10.
16:30
Skupina:
A
ČVUT FIT
UK Přírodovědecká
Pořadatel:
ČVUT FJFI
Hala:
Juliska
07.10.
20:30
Skupina:
A
ČVUT MÚVS
VŠCHT
- : -
-
-
Pořadatel:
VŠCHT
Hala:
Kotlářka
10.10.
16:00
Skupina:
B
UK FSV
ČZU PEF
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT FEL
Hala:
Juliska
10.10.
17:00
Skupina:
B
UK 2.LF
ČVUT FEL
- : -
-
-
Pořadatel:
ČZU PEF
Hala:
Juliska
11.10.
16:00
Skupina:
B
UNYP
VŠE Národohospodářská
- : -
-
-
Pořadatel:
VŠE FMV
Hala:
Juliska
11.10.
17:00
Skupina:
A
UK Filozofická
VŠE FMV
- : -
-
-
Pořadatel:
VŠE Národohospodářská
Hala:
Juliska
14.10.
15:30
Skupina:
C
ČVUT FS
ČVUT FSv
Pořadatel:
UK PedF
Hala:
Juliska
14.10.
16:30
Skupina:
C
UK Právnická
UK PedF
Pořadatel:
ČVUT FSv
Hala:
Juliska
17.10.
16:00
Skupina:
B
ČZU PEF
VŠE Národohospodářská
Pořadatel:
ČVUT FEL
Hala:
Juliska
17.10.
17:00
Skupina:
B
UK 1.LF
ČVUT FEL
- : -
-
-
Pořadatel:
VŠE Národohospodářská
Hala:
Juliska
18.10.
16:00
Skupina:
A
ČVUT FD
VŠE FMV
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT MÚVS
Hala:
Juliska
18.10.
17:00
Skupina:
A
UK Filozofická
ČVUT MÚVS
- : -
-
-
Pořadatel:
VŠE FMV
Hala:
Juliska
21.10.
16:30
Skupina:
C
ČVUT FBMI
ČVUT FS
Pořadatel:
UK 2.LF
Hala:
Juliska
21.10.
20:30
Skupina:
A
VŠCHT
UK Přírodovědecká
Pořadatel:
VŠCHT
Hala:
Kotlářka
24.10.
16:00
Skupina:
C
ČVUT FJFI
UK Právnická
Pořadatel:
UK PedF
Hala:
Juliska
24.10.
17:00
Skupina:
C
ČVUT FSv
UK PedF
- : -
-
-
Pořadatel:
UK Právnická
Hala:
Juliska
31.10.
16:00
Skupina:
A
ČVUT MÚVS
ČVUT FIT
Pořadatel:
UK 1.LF
Hala:
Juliska
31.10.
17:00
Skupina:
B
ČZU PEF
UK 1.LF
Pořadatel:
ČVUT FIT
Hala:
Juliska
01.11.
16:00
Skupina:
B
VŠE Národohospodářská
UK 2.LF
Pořadatel:
UK Filozofická
Hala:
Juliska
01.11.
17:00
Skupina:
A
UK Přírodovědecká
UK Filozofická
Pořadatel:
UK 2.LF
Hala:
Juliska
04.11.
15:30
Skupina:
B
UK FSV
UNYP
Pořadatel:
ČVUT FS
Hala:
Juliska
04.11.
16:30
Skupina:
C
UK Právnická
ČVUT FS
Pořadatel:
UNYP
Hala:
Juliska
04.11.
20:30
Skupina:
A
VŠCHT
ČVUT FD
Pořadatel:
VŠCHT
Hala:
Kotlářka
07.11.
16:00
Skupina:
C
ČVUT FJFI
ČVUT FSv
Pořadatel:
ČVUT FBMI
Hala:
Juliska
07.11.
17:00
Skupina:
C
UK PedF
ČVUT FBMI
Pořadatel:
ČVUT FSv
Hala:
Juliska
08.11.
16:00
Skupina:
A
ČVUT FIT
VŠE FMV
Pořadatel:
ČVUT MÚVS
Hala:
Juliska
08.11.
17:00
Skupina:
A
UK Přírodovědecká
ČVUT MÚVS
Pořadatel:
VŠE FMV
Hala:
Juliska
11.11.
15:30
Skupina:
B
VŠE Národohospodářská
UK FSV
Pořadatel:
ČVUT FEL
Hala:
Juliska
11.11.
16:30
Skupina:
B
UNYP
ČVUT FEL
Pořadatel:
UK FSV
Hala:
Juliska
15.11.
16:00
Skupina:
A
VŠE FMV
UK Přírodovědecká
Pořadatel:
UK Filozofická
Hala:
Juliska
15.11.
17:00
Skupina:
A
ČVUT FD
UK Filozofická
Pořadatel:
UK Přírodovědecká
Hala:
Juliska
18.11.
15:30
Skupina:
C
ČVUT FS
UK PedF
Pořadatel:
UK Právnická
Hala:
Juliska
18.11.
16:30
Skupina:
C
ČVUT FSv
UK Právnická
Pořadatel:
UK PedF
Hala:
Juliska
18.11.
20:30
Skupina:
A
ČVUT FIT
VŠCHT
Pořadatel:
VŠCHT
Hala:
Kotlářka
21.11.
16:00
Skupina:
B
UNYP
ČZU PEF
Pořadatel:
UK 1.LF
Hala:
Juliska
21.11.
17:00
Skupina:
B
UK FSV
UK 1.LF
Pořadatel:
ČZU PEF
Hala:
Juliska
22.11.
16:00
Skupina:
B
ČVUT FEL
VŠE Národohospodářská
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT FD
Hala:
Juliska
22.11.
17:00
Skupina:
A
ČVUT MÚVS
ČVUT FD
- : -
-
-
Pořadatel:
VŠE Národohospodářská
Hala:
Juliska
25.11.
20:30
Skupina:
A
VŠE FMV
VŠCHT
- : -
-
-
Pořadatel:
VŠCHT
Hala:
Kotlářka
28.11.
16:00
Skupina:
B
UK 2.LF
UNYP
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT FD
Hala:
Juliska
28.11.
17:00
Skupina:
A
UK Přírodovědecká
ČVUT FD
- : -
-
-
Pořadatel:
UNYP
Hala:
Juliska
29.11.
16:00
Skupina:
B
ČVUT FEL
ČZU PEF
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT FIT
Hala:
Juliska
29.11.
17:00
Skupina:
A
UK Filozofická
ČVUT FIT
- : -
-
-
Pořadatel:
ČZU PEF
Hala:
Juliska
05.12.
16:00
Skupina:
A
ČVUT FD
ČVUT FIT
- : -
-
-
Pořadatel:
UNYP
Hala:
Juliska
05.12.
17:00
Skupina:
B
UK 1.LF
UNYP
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT FIT
Hala:
Juliska
09.12.
15:30
Skupina:
C
ČVUT FJFI
ČVUT FS
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT FBMI
Hala:
Juliska
09.12.
16:30
Skupina:
C
UK Právnická
ČVUT FBMI
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT FS
Hala:
Juliska
09.12.
20:30
Skupina:
A
VŠCHT
UK Filozofická
- : -
-
-
Pořadatel:
VŠCHT
Hala:
Kotlářka
12.12.
16:00
Skupina:
C
UK PedF
ČVUT FJFI
- : -
-
-
Pořadatel:
UK 1.LF
Hala:
Juliska
12.12.
17:00
Skupina:
B
VŠE Národohospodářská
UK 1.LF
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT FJFI
Hala:
Juliska
13.12.
16:00
Skupina:
B
ČZU PEF
UK 2.LF
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT MÚVS
Hala:
Juliska
13.12.
17:00
Skupina:
A
VŠE FMV
ČVUT MÚVS
- : -
-
-
Pořadatel:
UK 2.LF
Hala:
Juliska
16.12.
15:30
Skupina:
B
UK 2.LF
UK FSV
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT FEL
Hala:
Juliska
16.12.
16:30
Skupina:
B
ČVUT FEL
UK FSV
- : -
-
-
Pořadatel:
UK 2.LF
Hala:
Juliska
19.12.
16:00
Skupina:
C
ČVUT FBMI
ČVUT FSv
- : -
-
-
Pořadatel:
UK 2.LF
Hala:
Juliska
19.12.
17:00
Skupina:
B
UK 1.LF
UK 2.LF
- : -
-
-
Pořadatel:
ČVUT FSv
Hala:
Juliska
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM A ZÚČASTNĚNÝM UNIVERZITÁM

O Fakultní florbalové lize
Důležité odkazy