UFL

Fakultní florbalová liga

Vážení přátelé univerzitního florbalu,

vítáme vás na stránkách Univerzitní florbalové ligy. Moc se těšíme na brzké shledání s každým zájemcem o florbal v akademickém podání.

V tuto chvíli očekáváme Vaše přihlášky do již zmíněné soutěže. Prosím, neotálejte se svou přihláškou. Samozřejmě, pro již stálé členy jsme schopni udělat hromadnou přihlášku dle hráčů z loňska - kontaktujte nás. Rádi vám ušetříme čas. Pokud budete potřebovat nějakou pomoc, kontaktujte nás!

Fakultní florbalová liga – soutěž ČAUS určená pro reprezentační týmy fakult vysokých škol České republiky. Družstva musí být složena výhradně ze studentů dané fakulty. Fakultní reprezentace jsou družstva otevřená všem studentům daných fakult, včetně studentů, kteří se studiem začínají, jsou otevřené hráčské konkurenci a měli by být také trenérsky a manažersky zajištěny. Týmy mohou žádat svoji fakultu o granty či úhradu startovného a čerpat od své fakulty další případné příspěvky a výhody. Vedení ligy, resp. komise florbalu České asociace univerzitního sportu je připravena po iniciativě studentů vzejít v jednání s příslušnými orgány fakult a vyjádřit družstvům podporu.

Republikové finále univerzitní florbalové ligy – soutěž ČAUS určená pro nejúspěšnější družstva jednotlivých regionů. Pro ročník 2017/2018 konaná v Praze dne 18.5.2018 v SH ČVUT, Pod Juliskou.

DŮLEŽITÉ TERMÍNY - letní semestr 2017/2018 - region Praha

Výběr termínů utkání: 19.2.2018 v 13:00
Začátek soutěže: 26.2.2018 - viz rozpis utkání

Nejbližší utkání UFL

Datum Čas Místo Domácí Hosté Pořadatel Rozhodčí tisk


Administrace

Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo

Partneři


Zřizovatel


Florbalový partnerMediální partner