Rozpis utkání - muži
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
21.03.
09:00
21.03. 09:00
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
OSU (M) VŠB TUO (M) 3 : 14
VŠB-TU Ostrava

21.03. 09:00
VŠB-TU Ostrava
M
M
OSU (M) 3
VŠB TUO (M) 14
21.03.
10:15
21.03. 10:15
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
MUNI (M) UTB (M) 10 : 5
VŠB-TU Ostrava

21.03. 10:15
VŠB-TU Ostrava
M
M
MUNI (M) 10
UTB (M) 5
21.03.
11:30
21.03. 11:30
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
UTB (M) OSU (M) 8 : 7
VŠB-TU Ostrava

21.03. 11:30
VŠB-TU Ostrava
M
M
UTB (M) 8
OSU (M) 7
21.03.
12:45
21.03. 12:45
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
VŠB TUO (M) MUNI (M) 8 : 7
VŠB-TU Ostrava

21.03. 12:45
VŠB-TU Ostrava
M
M
VŠB TUO (M) 8
MUNI (M) 7
22.03.
10:00
22.03. 10:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ZČU (M) VŠE (M) 5 : 7
SH Jedenáctka

22.03. 10:00
SH Jedenáctka
M
Z
ZČU (M) 5
VŠE (M) 7
22.03.
11:15
22.03. 11:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
UK LFP (M) ČZU (M) 2 : 10
SH Jedenáctka

22.03. 11:15
SH Jedenáctka
M
Z
UK LFP (M) 2
ČZU (M) 10
22.03.
13:00
22.03. 13:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ČZU (M) ZČU (M) 4 : 9
SH Jedenáctka

22.03. 13:00
SH Jedenáctka
M
Z
ČZU (M) 4
ZČU (M) 9
22.03.
14:15
22.03. 14:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
VŠE (M) UK LFP (M) 8 : 4
SH Jedenáctka

22.03. 14:15
SH Jedenáctka
M
Z
VŠE (M) 8
UK LFP (M) 4
23.03.
10:00
23.03. 10:00
SH Jedenáctka
M V M
V
UPCE (M) VŠCHT (M) 6 : 5
SH Jedenáctka

23.03. 10:00
SH Jedenáctka
M
V
UPCE (M) 6
VŠCHT (M) 5
23.03.
11:15
23.03. 11:15
SH Jedenáctka
M V M
V
TUL (M) UK (M) 3 : 5
SH Jedenáctka

23.03. 11:15
SH Jedenáctka
M
V
TUL (M) 3
UK (M) 5
23.03.
13:00
23.03. 13:00
SH Jedenáctka
M V M
V
UK (M) UPCE (M) 6 : 5
SH Jedenáctka

23.03. 13:00
SH Jedenáctka
M
V
UK (M) 6
UPCE (M) 5
23.03.
14:15
23.03. 14:15
SH Jedenáctka
M V M
V
VŠCHT (M) TUL (M) 6 : 3
SH Jedenáctka

23.03. 14:15
SH Jedenáctka
M
V
VŠCHT (M) 6
TUL (M) 3
28.03.
08:30
28.03. 08:30
SH Datart Zlín
M M M
M
VŠB TUO (M) UTB (M) 13 : 1
SH Datart Zlín

28.03. 08:30
SH Datart Zlín
M
M
VŠB TUO (M) 13
UTB (M) 1
28.03.
09:45
28.03. 09:45
SH Datart Zlín
M M M
M
MUNI (M) OSU (M) 12 : 5
SH Datart Zlín

28.03. 09:45
SH Datart Zlín
M
M
MUNI (M) 12
OSU (M) 5
28.03.
11:15
28.03. 11:15
SH Datart Zlín
M M M
M
OSU (M) VŠB TUO (M) 3 : 24
SH Datart Zlín

28.03. 11:15
SH Datart Zlín
M
M
OSU (M) 3
VŠB TUO (M) 24
28.03.
12:30
28.03. 12:30
SH Datart Zlín
M M M
M
UTB (M) MUNI (M) 8 : 10
SH Datart Zlín

28.03. 12:30
SH Datart Zlín
M
M
UTB (M) 8
MUNI (M) 10
07.04.
10:00
07.04. 10:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
VŠTE (M) UK LFP (M) 3 : 4 sn
SH Jedenáctka

07.04. 10:00
SH Jedenáctka
M
Z
VŠTE (M) 3
UK LFP (M) 4
07.04.
11:15
07.04. 11:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
JU (M) ČVUT (M) 4 : 3 sn
SH Jedenáctka

07.04. 11:15
SH Jedenáctka
M
Z
JU (M) 4
ČVUT (M) 3
07.04.
13:00
07.04. 13:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ČVUT (M) VŠTE (M) 10 : 1
SH Jedenáctka

07.04. 13:00
SH Jedenáctka
M
Z
ČVUT (M) 10
VŠTE (M) 1
07.04.
14:15
07.04. 14:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
UK LFP (M) JU (M) 3 : 12
SH Jedenáctka

07.04. 14:15
SH Jedenáctka
M
Z
UK LFP (M) 3
JU (M) 12
12.04.
10:00
12.04. 10:00
SH Jedenáctka
M V M
V
UHK (M) TUL (M) 4 : 5 sn
SH Jedenáctka

12.04. 10:00
SH Jedenáctka
M
V
UHK (M) 4
TUL (M) 5
12.04.
11:15
12.04. 11:15
SH Jedenáctka
M V M
V
UK HK (M) UJEP (M) 3 : 15
SH Jedenáctka

12.04. 11:15
SH Jedenáctka
M
V
UK HK (M) 3
UJEP (M) 15
12.04.
13:00
12.04. 13:00
SH Jedenáctka
M V M
V
UJEP (M) UHK (M) 11 : 7
SH Jedenáctka

12.04. 13:00
SH Jedenáctka
M
V
UJEP (M) 11
UHK (M) 7
12.04.
14:15
12.04. 14:15
SH Jedenáctka
M V M
V
TUL (M) UK HK (M) 6 : 7
SH Jedenáctka

12.04. 14:15
SH Jedenáctka
M
V
TUL (M) 6
UK HK (M) 7
25.04.
14:00
25.04. 14:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M Z M
Z
JU (M) ZČU (M) 4 : 3
Lokomotiva Suché Vrbné

25.04. 14:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M
Z
JU (M) 4
ZČU (M) 3
25.04.
15:30
25.04. 15:30
Lokomotiva Suché Vrbné
M Z M
Z
ZČU (M) VŠTE (M) 9 : 1
Lokomotiva Suché Vrbné

25.04. 15:30
Lokomotiva Suché Vrbné
M
Z
ZČU (M) 9
VŠTE (M) 1
25.04.
17:00
25.04. 17:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M Z M
Z
VŠTE (M) JU (M) 1 : 7
Lokomotiva Suché Vrbné

25.04. 17:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M
Z
VŠTE (M) 1
JU (M) 7
26.04.
11:00
26.04. 11:00
Ústí nad Labem
M V M
V
VŠCHT (M) UJEP (M) 0 : 12
Ústí nad Labem

26.04. 11:00
Ústí nad Labem
M
V
VŠCHT (M) 0
UJEP (M) 12
26.04.
11:00
26.04. 11:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
VŠE (M) ČVUT (M) 7 : 4
SH Jedenáctka

26.04. 11:00
SH Jedenáctka
M
Z
VŠE (M) 7
ČVUT (M) 4
26.04.
12:35
26.04. 12:35
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ČZU (M) VŠE (M) 4 : 9
SH Jedenáctka

26.04. 12:35
SH Jedenáctka
M
Z
ČZU (M) 4
VŠE (M) 9
26.04.
13:30
26.04. 13:30
Ústí nad Labem
M V M
V
UK (M) VŠCHT (M) 12 : 2
Ústí nad Labem

26.04. 13:30
Ústí nad Labem
M
V
UK (M) 12
VŠCHT (M) 2
26.04.
14:15
26.04. 14:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ČVUT (M) ČZU (M) 10 : 9
SH Jedenáctka

26.04. 14:15
SH Jedenáctka
M
Z
ČVUT (M) 10
ČZU (M) 9
26.04.
15:00
26.04. 15:00
Ústí nad Labem
M V M
V
UJEP (M) UK (M) 5 : 2
Ústí nad Labem

26.04. 15:00
Ústí nad Labem
M
V
UJEP (M) 5
UK (M) 2
03.05.
19:00
03.05. 19:00
SH Třebeš Hradec Králové
M V M
V
UK HK (M) UPCE (M) 5 : 9
SH Třebeš Hradec Králové

03.05. 19:00
SH Třebeš Hradec Králové
M
V
UK HK (M) 5
UPCE (M) 9
03.05.
20:30
03.05. 20:30
SH Třebeš Hradec Králové
M V M
V
UPCE (M) UHK (M) 8 : 1
SH Třebeš Hradec Králové

03.05. 20:30
SH Třebeš Hradec Králové
M
V
UPCE (M) 8
UHK (M) 1
05.05.
10:00
05.05. 10:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ČZU (M) VŠTE (M) 10 : 3
SH Jedenáctka

05.05. 10:00
SH Jedenáctka
M
Z
ČZU (M) 10
VŠTE (M) 3
05.05.
11:15
05.05. 11:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
VŠE (M) JU (M) 11 : 5
SH Jedenáctka

05.05. 11:15
SH Jedenáctka
M
Z
VŠE (M) 11
JU (M) 5
05.05.
13:00
05.05. 13:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
VŠTE (M) VŠE (M) 2 : 8
SH Jedenáctka

05.05. 13:00
SH Jedenáctka
M
Z
VŠTE (M) 2
VŠE (M) 8
05.05.
14:15
05.05. 14:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
JU (M) ČZU (M) 5 : 11
SH Jedenáctka

05.05. 14:15
SH Jedenáctka
M
Z
JU (M) 5
ČZU (M) 11
06.05.
10:00
06.05. 10:00
KTS ZČU Plzeň
M Z M
Z
ČVUT (M) UK LFP (M) 10 : 4
KTS ZČU Plzeň

06.05. 10:00
KTS ZČU Plzeň
M
Z
ČVUT (M) 10
UK LFP (M) 4
06.05.
11:30
06.05. 11:30
KTS ZČU Plzeň
M Z M
Z
ZČU (M) ČVUT (M) 9 : 6
KTS ZČU Plzeň

06.05. 11:30
KTS ZČU Plzeň
M
Z
ZČU (M) 9
ČVUT (M) 6
06.05.
13:00
06.05. 13:00
KTS ZČU Plzeň
M Z M
Z
UK LFP (M) ZČU (M) 4 : 9
KTS ZČU Plzeň

06.05. 13:00
KTS ZČU Plzeň
M
Z
UK LFP (M) 4
ZČU (M) 9
10.05.
14:00
10.05. 14:00
Hala Univerzity Pardubice
M V M
V
UJEP (M) TUL (M) 8 : 6
Hala Univerzity Pardubice

10.05. 14:00
Hala Univerzity Pardubice
M
V
UJEP (M) 8
TUL (M) 6
10.05.
15:30
10.05. 15:30
Hala Univerzity Pardubice
M V M
V
TUL (M) UPCE (M) 4 : 8
Hala Univerzity Pardubice

10.05. 15:30
Hala Univerzity Pardubice
M
V
TUL (M) 4
UPCE (M) 8
10.05.
17:00
10.05. 17:00
Hala Univerzity Pardubice
M V M
V
UPCE (M) UJEP (M) 8 : 5
Hala Univerzity Pardubice

10.05. 17:00
Hala Univerzity Pardubice
M
V
UPCE (M) 8
UJEP (M) 5
10.05.
20:00
10.05. 20:00
SH Třebeš Hradec Králové
M V M
V
UHK (M) UK HK (M) 4 : 3 sn
SH Třebeš Hradec Králové

10.05. 20:00
SH Třebeš Hradec Králové
M
V
UHK (M) 4
UK HK (M) 3
12.05.
10:00
12.05. 10:00
SH Jedenáctka
M V M
V
UK (M) UHK (M) 8 : 3
SH Jedenáctka

12.05. 10:00
SH Jedenáctka
M
V
UK (M) 8
UHK (M) 3
12.05.
11:15
12.05. 11:15
SH Jedenáctka
M V M
V
VŠCHT (M) UK HK (M) 8 : 3
SH Jedenáctka

12.05. 11:15
SH Jedenáctka
M
V
VŠCHT (M) 8
UK HK (M) 3
12.05.
13:00
12.05. 13:00
SH Jedenáctka
M V M
V
UHK (M) VŠCHT (M) 0 : 10
SH Jedenáctka

12.05. 13:00
SH Jedenáctka
M
V
UHK (M) 0
VŠCHT (M) 10
12.05.
14:15
12.05. 14:15
SH Jedenáctka
M V M
V
UK HK (M) UK (M) 2 : 9
SH Jedenáctka

12.05. 14:15
SH Jedenáctka
M
V
UK HK (M) 2
UK (M) 9
19.05.
09:00
19.05. 09:00
M M M
M
VŠB TUO (M) MUNI (M) - : -

19.05. 09:00

M
M
VŠB TUO (M) -
MUNI (M) -
19.05.
10:15
19.05. 10:15
M M M
M
OSU (M) UTB (M) - : -

19.05. 10:15

M
M
OSU (M) -
UTB (M) -
19.05.
11:30
19.05. 11:30
M M M
M
UTB (M) VŠB TUO (M) - : -

19.05. 11:30

M
M
UTB (M) -
VŠB TUO (M) -
19.05.
12:45
19.05. 12:45
M M M
M
MUNI (M) OSU (M) - : -

19.05. 12:45

M
M
MUNI (M) -
OSU (M) -
Rozpis utkání - ženy
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
17.03.
11:15
17.03. 11:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) ČVUT (W) 2 : 5
SH Jedenáctka

17.03. 11:15
SH Jedenáctka
W
CE
TUL (W) 2
ČVUT (W) 5
17.03.
13:00
17.03. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) ČZU (W) 9 : 4
SH Jedenáctka

17.03. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W) 9
ČZU (W) 4
05.04.
10:00
05.04. 10:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ZČU (W) TUL (W) 3 : 6
SH Jedenáctka

05.04. 10:00
SH Jedenáctka
W
CE
ZČU (W) 3
TUL (W) 6
05.04.
11:15
05.04. 11:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) UK (W) 1 : 12
SH Jedenáctka

05.04. 11:15
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W) 1
UK (W) 12
05.04.
13:00
05.04. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UK (W) ZČU (W) 11 : 0
SH Jedenáctka

05.04. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W) 11
ZČU (W) 0
05.04.
14:15
05.04. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) VŠCHT (W) 4 : 5 sn
SH Jedenáctka

05.04. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
TUL (W) 4
VŠCHT (W) 5
11.04.
00:00
11.04. 00:00
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
VŠB TUO (W) MENDELU (W) 5 : 0 k -----
VŠB-TU Ostrava
-----
11.04. 00:00
VŠB-TU Ostrava
W
M
-----
VŠB TUO (W) 5
MENDELU (W) 0
11.04.
00:00
11.04. 00:00
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
MENDELU (W) MUNI (W) 0 : 5 k -----
VŠB-TU Ostrava
-----
11.04. 00:00
VŠB-TU Ostrava
W
M
-----
MENDELU (W) 0
MUNI (W) 5
11.04.
09:00
11.04. 09:00
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
OSU (W) VŠB TUO (W) 2 : 4
VŠB-TU Ostrava

11.04. 09:00
VŠB-TU Ostrava
W
M
OSU (W) 2
VŠB TUO (W) 4
11.04.
10:30
11.04. 10:30
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
MUNI (W) OSU (W) 1 : 4
VŠB-TU Ostrava

11.04. 10:30
VŠB-TU Ostrava
W
M
MUNI (W) 1
OSU (W) 4
11.04.
12:00
11.04. 12:00
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
VŠB TUO (W) MUNI (W) 5 : 0
VŠB-TU Ostrava

11.04. 12:00
VŠB-TU Ostrava
W
M
VŠB TUO (W) 5
MUNI (W) 0
21.04.
10:00
21.04. 10:00
KTS ZČU Plzeň
W CE W
CE
ČZU (W) ZČU (W) 3 : 6
KTS ZČU Plzeň

21.04. 10:00
KTS ZČU Plzeň
W
CE
ČZU (W) 3
ZČU (W) 6
21.04.
11:30
21.04. 11:30
KTS ZČU Plzeň
W CE W
CE
VŠCHT (W) ČZU (W) 6 : 7 sn
KTS ZČU Plzeň

21.04. 11:30
KTS ZČU Plzeň
W
CE
VŠCHT (W) 6
ČZU (W) 7
21.04.
13:00
21.04. 13:00
KTS ZČU Plzeň
W CE W
CE
ZČU (W) VŠCHT (W) 7 : 3
KTS ZČU Plzeň

21.04. 13:00
KTS ZČU Plzeň
W
CE
ZČU (W) 7
VŠCHT (W) 3
26.04.
09:45
26.04. 09:45
Ústí nad Labem
W CE W
CE
UJEP (W) UK (W) 5 : 0 k -----
Ústí nad Labem
-----
26.04. 09:45
Ústí nad Labem
W
CE
-----
UJEP (W) 5
UK (W) 0
26.04.
12:15
26.04. 12:15
Ústí nad Labem
W CE W
CE
ČVUT (W) UJEP (W) 0 : 5 k -----
Ústí nad Labem
-----
26.04. 12:15
Ústí nad Labem
W
CE
-----
ČVUT (W) 0
UJEP (W) 5
26.04.
14:45
26.04. 14:45
Ústí nad Labem
W CE W
CE
UK (W) ČVUT (W) 0 : 0 k -----
Ústí nad Labem
-----
26.04. 14:45
Ústí nad Labem
W
CE
-----
UK (W) 0
ČVUT (W) 0
03.05.
10:00
03.05. 10:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) ZČU (W) 2 : 4
SH Jedenáctka

03.05. 10:00
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W) 2
ZČU (W) 4
03.05.
11:15
03.05. 11:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UJEP (W) VŠCHT (W) 9 : 1
SH Jedenáctka

03.05. 11:15
SH Jedenáctka
W
CE
UJEP (W) 9
VŠCHT (W) 1
03.05.
13:00
03.05. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ZČU (W) UJEP (W) 9 : 5
SH Jedenáctka

03.05. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
ZČU (W) 9
UJEP (W) 5
03.05.
14:15
03.05. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) ČVUT (W) 4 : 3 sn
SH Jedenáctka

03.05. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W) 4
ČVUT (W) 3
04.05.
11:00
04.05. 11:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UK (W) TUL (W) 12 : 2
SH Jedenáctka

04.05. 11:00
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W) 12
TUL (W) 2
04.05.
12:35
04.05. 12:35
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) ČZU (W) 1 : 13
SH Jedenáctka

04.05. 12:35
SH Jedenáctka
W
CE
TUL (W) 1
ČZU (W) 13
04.05.
14:15
04.05. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČZU (W) UK (W) 4 : 9
SH Jedenáctka

04.05. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
ČZU (W) 4
UK (W) 9
05.05.
00:00
05.05. 00:00
W M W
M
OSU (W) MUNI (W) 6 : 4

05.05. 00:00

W
M
OSU (W) 6
MUNI (W) 4
05.05.
09:00
05.05. 09:00
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
OSU (W) VŠB TUO (W) 3 : 4
SH Dubina, Ostrava

05.05. 09:00
SH Dubina, Ostrava
W
M
OSU (W) 3
VŠB TUO (W) 4
05.05.
10:15
05.05. 10:15
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
MUNI (W) MENDELU (W) 5 : 0 k -----
SH Dubina, Ostrava
-----
05.05. 10:15
SH Dubina, Ostrava
W
M
-----
MUNI (W) 5
MENDELU (W) 0
05.05.
11:45
05.05. 11:45
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
MUNI (W) VŠB TUO (W) 5 : 8
SH Dubina, Ostrava

05.05. 11:45
SH Dubina, Ostrava
W
M
MUNI (W) 5
VŠB TUO (W) 8
05.05.
12:45
05.05. 12:45
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
MENDELU (W) OSU (W) 0 : 5 k -----
SH Dubina, Ostrava
-----
05.05. 12:45
SH Dubina, Ostrava
W
M
-----
MENDELU (W) 0
OSU (W) 5
26.05.
00:00
26.05. 00:00
W M W
M
VŠB TUO (W) MENDELU (W) - : -

26.05. 00:00

W
M
VŠB TUO (W) -
MENDELU (W) -
26.05.
00:00
26.05. 00:00
W M W
M
MENDELU (W) OSU (W) - : -

26.05. 00:00

W
M
MENDELU (W) -
OSU (W) -
28.06.
00:00
28.06. 00:00
W CE W
CE
UJEP (W) TUL (W) - : -

28.06. 00:00

W
CE
UJEP (W) -
TUL (W) -
28.06.
00:00
28.06. 00:00
W CE W
CE
ČZU (W) UJEP (W) - : -

28.06. 00:00

W
CE
ČZU (W) -
UJEP (W) -
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM A ZÚČASTNĚNÝM UNIVERZITÁM

O Univerzitní florbalové lize

Celoroční Univerzitní florbalová liga se stává základním článkem univerzitního florbalu. Startují v ní reprezentační družstva složená ze studentů celých univerzit. Jedná se o celoroční soutěž! Finálového turnaje celorepublikové Univerzitní florbalové ligy se zúčastní nejlepší týmy z každého regionu (Čechy, Morava) v kategorii Muži i v kategorii Ženy.

Důležité odkazy