Výsledky - tabulka a výsledky utkání ve skupinách
# | Název družstva | Z | V | VP | R | PP | P | Skore | Body |
---|
Datum Čas |
Datum, čas Hala |
Kategorie |
Skupina Playoff ID |
Kategorie Skupina Playoff ID |
Domácí | Hosté | Skore | Pořadatel Hala |
Pořadatel | Rozpis utkání | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.10. 15:00 |
06.10. 15:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK FTVS | UK 3.LF | 8 : 1 |
ČZU PEF
Juliska |
ČZU PEF
|
06.10. 15:00 Juliska M B |
ČZU PEF
|
||||||
06.10. 17:00 |
06.10. 17:00 Juliska |
M | B |
M B |
ČVUT FIT | VŠE FIS | 8 : 2 |
ČVUT FSv
Juliska |
ČVUT FSv
|
06.10. 17:00 Juliska M B |
ČVUT FSv
|
||||||
06.10. 19:00 |
06.10. 19:00 Juliska |
M | B |
M B |
ČVUT MÚVS | UNYP | 4 : 9 |
VŠE Národohospodářská
Juliska |
VŠE Národohospodářská
|
06.10. 19:00 Juliska M B |
VŠE Národohospodářská
|
||||||
13.10. 16:00 |
13.10. 16:00 Juliska |
M | B |
M B |
ČVUT MÚVS | UK FTVS | 1 : 3 |
UK FSV
Juliska |
UK FSV
|
13.10. 16:00 Juliska M B |
UK FSV
|
||||||
13.10. 17:00 |
13.10. 17:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK 3.LF | ČVUT FIT | 3 : 4 |
UK FTVS
Juliska |
UK FTVS
|
13.10. 17:00 Juliska M B |
UK FTVS
|
||||||
13.10. 19:00 |
13.10. 19:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK 2.LF | UNYP | 11 : 3 |
VŠE Národohospodářská
Juliska |
VŠE Národohospodářská
|
13.10. 19:00 Juliska M B |
VŠE Národohospodářská
|
||||||
20.10. 15:00 |
20.10. 15:00 Juliska |
M | B |
M B |
VŠE FIS | UK FTVS | 5 : 16 |
ČVUT FS
Juliska |
ČVUT FS
|
20.10. 15:00 Juliska M B |
ČVUT FS
|
||||||
20.10. 18:00 |
20.10. 18:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK 2.LF | UK Filozofická | 3 : 3 |
ČVUT FJFI
Juliska |
ČVUT FJFI
Statistiky |
Statistiky |
20.10. 18:00 Juliska M B |
El. zápis
ČVUT FJFI
|
|||||
27.10. 16:00 |
27.10. 16:00 Juliska |
M | B |
M B |
UNYP | UK 3.LF | 2 : 3 |
ČVUT FSv
Juliska |
ČVUT FSv
|
27.10. 16:00 Juliska M B |
ČVUT FSv
|
||||||
27.10. 18:00 |
27.10. 18:00 Juliska |
M | B |
M B |
ČVUT FIT | UK 2.LF | 4 : 6 |
VŠE FMV
Juliska |
VŠE FMV
|
27.10. 18:00 Juliska M B |
VŠE FMV
|
||||||
03.11. 16:00 |
03.11. 16:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK Filozofická | UNYP | 7 : 1 |
ČVUT FA
Juliska |
ČVUT FA
|
03.11. 16:00 Juliska M B |
ČVUT FA
|
||||||
03.11. 17:00 |
03.11. 17:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK FTVS | ČVUT FIT | 9 : 3 |
UNYP
Juliska |
UNYP
|
03.11. 17:00 Juliska M B |
UNYP
|
||||||
03.11. 19:00 |
03.11. 19:00 Juliska |
M | B |
M B |
VŠE FIS | UK 3.LF | 3 : 4 |
ČVUT FJFI
Juliska |
ČVUT FJFI
|
03.11. 19:00 Juliska M B |
ČVUT FJFI
|
||||||
10.11. 18:00 |
10.11. 18:00 Juliska |
M | B |
M B |
ČVUT MÚVS | UK 2.LF | 1 : 7 |
UK Přírodovědecká
Juliska |
UK Přírodovědecká
|
10.11. 18:00 Juliska M B |
UK Přírodovědecká
|
||||||
10.11. 19:00 |
10.11. 19:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK Filozofická | VŠE FIS | 5 : 2 |
UK 2.LF
Juliska |
UK 2.LF
|
10.11. 19:00 Juliska M B |
UK 2.LF
|
||||||
24.11. 15:00 |
24.11. 15:00 Juliska |
M | B |
M B |
UNYP | VŠE FIS | 5 : 9 |
UK Filozofická
Juliska |
UK Filozofická
|
24.11. 15:00 Juliska M B |
UK Filozofická
|
||||||
24.11. 16:00 |
24.11. 16:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK Filozofická | UK FTVS | 2 : 2 |
VŠE FIS
Juliska |
VŠE FIS
|
24.11. 16:00 Juliska M B |
VŠE FIS
|
||||||
24.11. 19:00 |
24.11. 19:00 Juliska |
M | B |
M B |
ČVUT FIT | ČVUT MÚVS | 3 : 4 |
UK Právnická
Juliska |
UK Právnická
|
24.11. 19:00 Juliska M B |
UK Právnická
|
||||||
01.12. 15:00 |
01.12. 15:00 Juliska |
M | B |
M B |
VŠE FIS | ČVUT MÚVS | 3 : 2 |
ČVUT FBMI
Juliska |
ČVUT FBMI
|
01.12. 15:00 Juliska M B |
ČVUT FBMI
|
||||||
01.12. 18:00 |
01.12. 18:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK FTVS | UK 2.LF | 0 : 2 |
ČZU PEF
Juliska |
ČZU PEF
|
01.12. 18:00 Juliska M B |
ČZU PEF
|
||||||
01.12. 19:00 |
01.12. 19:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK Filozofická | UK 3.LF | 5 : 2 |
UK 2.LF
Juliska |
UK 2.LF
|
01.12. 19:00 Juliska M B |
UK 2.LF
|
||||||
08.12. 16:00 |
08.12. 16:00 Juliska |
M | B |
M B |
ČVUT MÚVS | UK Filozofická | 1 : 18 |
ČVUT FA
Juliska |
ČVUT FA
|
08.12. 16:00 Juliska M B |
ČVUT FA
|
||||||
08.12. 18:00 |
08.12. 18:00 Juliska |
M | B |
M B |
UNYP | ČVUT FIT | 5 : 10 |
ČZU PEF
Juliska |
ČZU PEF
|
08.12. 18:00 Juliska M B |
ČZU PEF
|
||||||
12.12. 21:00 |
12.12. 21:00 SH Slavia - Eden |
M | B |
M B |
UK 3.LF | UK 2.LF | 0 : 5 |
UK 3.LF
SH Slavia - Eden |
UK 3.LF
|
12.12. 21:00 SH Slavia - Eden M B |
UK 3.LF
|
||||||
15.12. 15:00 |
15.12. 15:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK FTVS | UNYP | 16 : 4 |
UK 3.LF
Juliska |
UK 3.LF
|
15.12. 15:00 Juliska M B |
UK 3.LF
|
||||||
15.12. 16:00 |
15.12. 16:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK 3.LF | ČVUT MÚVS | 5 : 0 k |
-----
Juliska |
-----
|
15.12. 16:00 Juliska M B |
-----
|
||||||
15.12. 18:00 |
15.12. 18:00 Juliska |
M | B |
M B |
ČVUT FIT | UK Filozofická | 4 : 3 |
VŠE Národohospodářská
Juliska |
VŠE Národohospodářská
|
15.12. 18:00 Juliska M B |
VŠE Národohospodářská
|
||||||
15.12. 19:00 |
15.12. 19:00 Juliska |
M | B |
M B |
UK 2.LF | VŠE FIS | 13 : 2 |
ČVUT FIT
Juliska |
ČVUT FIT
|
15.12. 19:00 Juliska M B |
ČVUT FIT
|