Výsledky - tabulka a výsledky utkání ve skupinách
# | Název družstva | Z | V | VP | R | PP | P | Skore | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ČZU PEF | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 68 : 23 | 18 |
2 | UK Přírodovědecká | 7 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 92 : 19 | 16 |
3 | ČVUT FSv | 7 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 34 : 23 | 16 |
4 | VŠCHT | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 54 : 24 | 15 |
5 | ČVUT FA | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 20 : 56 | 9 |
6 | UK 1.LF | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 22 : 58 | 4 |
7 | ČVUT FJFI | 7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 21 : 63 | 3 |
8 | VŠE FMV | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 15 : 60 | 1 |
Datum Čas |
Datum, čas Hala |
Kategorie |
Skupina Playoff ID |
Kategorie Skupina Playoff ID |
Domácí | Hosté | Skore | Pořadatel Hala |
Pořadatel | Rozpis utkání | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.10. 16:30 |
05.10. 16:30 Juliska |
M | A |
M A |
UK 1.LF | VŠE FMV | 6 : 6 |
UK Právnická
Juliska |
UK Právnická
|
05.10. 16:30 Juliska M A |
UK Právnická
|
||||||
06.10. 16:00 |
06.10. 16:00 Juliska |
M | A |
M A |
ČZU PEF | ČVUT FSv | 10 : 1 |
UK 3.LF
Juliska |
UK 3.LF
|
06.10. 16:00 Juliska M A |
UK 3.LF
|
||||||
09.10. 20:30 |
09.10. 20:30 Kotlářka |
M | A |
M A |
VŠCHT | UK Přírodovědecká | 3 : 7 |
VŠCHT
Kotlářka |
VŠCHT
Statistiky |
Statistiky |
09.10. 20:30 Kotlářka M A |
El. zápis
VŠCHT
|
|||||
12.10. 16:30 |
12.10. 16:30 Juliska |
M | A |
M A |
ČVUT FA | ČVUT FJFI | 4 : 3 |
ČVUT FEL
Juliska |
ČVUT FEL
|
12.10. 16:30 Juliska M A |
ČVUT FEL
|
||||||
19.10. 15:30 |
19.10. 15:30 Juliska |
M | A |
M A |
UK Přírodovědecká | UK 1.LF | 23 : 0 |
UK Právnická
Juliska |
UK Právnická
|
19.10. 15:30 Juliska M A |
UK Právnická
|
||||||
20.10. 17:00 |
20.10. 17:00 Juliska |
M | A |
M A |
ČZU PEF | ČVUT FJFI | 14 : 4 |
ČVUT FBMI
Juliska |
ČVUT FBMI
|
20.10. 17:00 Juliska M A |
ČVUT FBMI
|
||||||
23.10. 20:30 |
23.10. 20:30 Kotlářka |
M | A |
M A |
ČZU PEF | VŠCHT | 4 : 6 |
VŠCHT
Kotlářka |
VŠCHT
Statistiky |
Statistiky |
23.10. 20:30 Kotlářka M A |
El. zápis
VŠCHT
|
|||||
26.10. 15:30 |
26.10. 15:30 Juliska |
M | A |
M A |
ČVUT FA | UK 1.LF | 4 : 3 |
UK PedF
Juliska |
UK PedF
|
26.10. 15:30 Juliska M A |
UK PedF
|
||||||
27.10. 15:00 |
27.10. 15:00 Juliska |
M | A |
M A |
UK Přírodovědecká | ČVUT FSv | 4 : 4 |
UNYP
Juliska |
UNYP
|
27.10. 15:00 Juliska M A |
UNYP
|
||||||
27.10. 17:00 |
27.10. 17:00 Juliska |
M | A |
M A |
VŠE FMV | UK Přírodovědecká | 2 : 11 |
ČVUT FIT
Juliska |
ČVUT FIT
|
27.10. 17:00 Juliska M A |
ČVUT FIT
|
||||||
30.10. 20:30 |
30.10. 20:30 Kotlářka |
M | A |
M A |
VŠCHT | ČVUT FJFI | 6 : 3 |
VŠCHT
Kotlářka |
VŠCHT
Statistiky |
Statistiky |
30.10. 20:30 Kotlářka M A |
El. zápis
VŠCHT
|
|||||
03.11. 15:00 |
03.11. 15:00 Juliska |
M | A |
M A |
ČZU PEF | ČVUT FA | 13 : 0 |
UK Filozofická
Juliska |
UK Filozofická
|
03.11. 15:00 Juliska M A |
UK Filozofická
|
||||||
03.11. 18:00 |
03.11. 18:00 Juliska |
M | A |
M A |
ČVUT FJFI | VŠE FMV | 5 : 1 |
UK 3.LF
Juliska |
UK 3.LF
|
03.11. 18:00 Juliska M A |
UK 3.LF
|
||||||
09.11. 16:30 |
09.11. 16:30 Juliska |
M | A |
M A |
ČVUT FA | VŠE FMV | 5 : 2 |
ČVUT FEL
Juliska |
ČVUT FEL
|
09.11. 16:30 Juliska M A |
ČVUT FEL
|
||||||
10.11. 17:00 |
10.11. 17:00 Juliska |
M | A |
M A |
ČVUT FJFI | UK Přírodovědecká | 0 : 24 |
UK 2.LF
Juliska |
UK 2.LF
|
10.11. 17:00 Juliska M A |
UK 2.LF
|
||||||
13.11. 20:30 |
13.11. 20:30 Kotlářka |
M | A |
M A |
VŠCHT | ČVUT FSv | 3 : 4 |
VŠCHT
Kotlářka |
VŠCHT
Statistiky |
Statistiky |
13.11. 20:30 Kotlářka M A |
El. zápis
VŠCHT
|
|||||
16.11. 16:30 |
16.11. 16:30 Juliska |
M | A |
M A |
UK 1.LF | ČZU PEF | 2 : 8 |
UK FSV
Juliska |
UK FSV
|
16.11. 16:30 Juliska M A |
UK FSV
|
||||||
20.11. 20:30 |
20.11. 20:30 Kotlářka |
M | A |
M A |
UK 1.LF | VŠCHT | 2 : 10 |
VŠCHT
Kotlářka |
VŠCHT
Statistiky |
Statistiky |
20.11. 20:30 Kotlářka M A |
El. zápis
VŠCHT
|
|||||
23.11. 15:30 |
23.11. 15:30 Juliska |
M | A |
M A |
UK Přírodovědecká | ČVUT FA | 16 : 2 |
VŠE FMV
Juliska |
VŠE FMV
|
23.11. 15:30 Juliska M A |
VŠE FMV
|
||||||
23.11. 16:30 |
23.11. 16:30 Juliska |
M | A |
M A |
VŠE FMV | ČVUT FSv | 1 : 9 |
UK Přírodovědecká
Juliska |
UK Přírodovědecká
|
23.11. 16:30 Juliska M A |
UK Přírodovědecká
|
||||||
30.11. 16:30 |
30.11. 16:30 Juliska |
M | A |
M A |
ČVUT FSv | ČVUT FJFI | 7 : 2 |
UK Právnická
Juliska |
UK Právnická
Statistiky |
Statistiky |
30.11. 16:30 Juliska M A |
El. zápis
UK Právnická
|
|||||
01.12. 17:00 |
01.12. 17:00 Juliska |
M | A |
M A |
VŠE FMV | ČZU PEF | 3 : 11 |
UK FSV
Juliska |
UK FSV
Statistiky |
Statistiky |
01.12. 17:00 Juliska M A |
El. zápis
UK FSV
|
|||||
04.12. 20:30 |
04.12. 20:30 Kotlářka |
M | A |
M A |
ČVUT FA | VŠCHT | 4 : 13 |
VŠCHT
Kotlářka |
VŠCHT
Statistiky |
Statistiky |
04.12. 20:30 Kotlářka M A |
El. zápis
VŠCHT
|
|||||
07.12. 16:30 |
07.12. 16:30 Juliska |
M | A |
M A |
ČVUT FJFI | UK 1.LF | 4 : 7 |
ČVUT FS
Juliska |
ČVUT FS
Statistiky |
Statistiky |
07.12. 16:30 Juliska M A |
El. zápis
ČVUT FS
|
|||||
08.12. 15:00 |
08.12. 15:00 Juliska |
M | A |
M A |
ČVUT FSv | ČVUT FA | 6 : 1 |
ČVUT MÚVS
Juliska |
ČVUT MÚVS
|
08.12. 15:00 Juliska M A |
ČVUT MÚVS
|
||||||
08.12. 17:00 |
08.12. 17:00 Juliska |
M | A |
M A |
UK Přírodovědecká | ČZU PEF | 7 : 8 |
UK Filozofická
Juliska |
UK Filozofická
|
08.12. 17:00 Juliska M A |
UK Filozofická
|
||||||
11.12. 20:30 |
11.12. 20:30 Kotlářka |
M | A |
M A |
VŠCHT | VŠE FMV | 13 : 0 |
VŠCHT
Kotlářka |
VŠCHT
Statistiky |
Statistiky |
11.12. 20:30 Kotlářka M A |
El. zápis
VŠCHT
|
|||||
14.12. 16:30 |
14.12. 16:30 Juliska |
M | A |
M A |
ČVUT FSv | UK 1.LF | 3 : 2 |
UK PedF
Juliska |
UK PedF
|
14.12. 16:30 Juliska M A |
UK PedF
|