Rozpis utkání - muži
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
19.10.
11:00
19.10. 11:00
SH Jedenáctka
M CE_A M
CE_A
VŠCHT (M) VŠTE (M) 15 : 0
SH Jedenáctka

19.10. 11:00
SH Jedenáctka
M
CE_A
VŠCHT (M) 15
VŠTE (M) 0
19.10.
12:15
19.10. 12:15
SH Jedenáctka
M CE_A M
CE_A
UK (M) JU (M) 3 : 4
SH Jedenáctka

19.10. 12:15
SH Jedenáctka
M
CE_A
UK (M) 3
JU (M) 4
19.10.
13:30
19.10. 13:30
SH Jedenáctka
M CE_A M
CE_A
JU (M) VŠCHT (M) 4 : 6
SH Jedenáctka

19.10. 13:30
SH Jedenáctka
M
CE_A
JU (M) 4
VŠCHT (M) 6
19.10.
14:45
19.10. 14:45
SH Jedenáctka
M CE_A M
CE_A
VŠTE (M) UK (M) 4 : 16
SH Jedenáctka

19.10. 14:45
SH Jedenáctka
M
CE_A
VŠTE (M) 4
UK (M) 16
20.10.
11:00
20.10. 11:00
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
ZČU (M) UJEP (M) 6 : 1
SH Jedenáctka

20.10. 11:00
SH Jedenáctka
M
CE_B
ZČU (M) 6
UJEP (M) 1
20.10.
12:15
20.10. 12:15
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
UPCE (M) ČZU (M) 4 : 5 sn
SH Jedenáctka

20.10. 12:15
SH Jedenáctka
M
CE_B
UPCE (M) 4
ČZU (M) 5
20.10.
13:30
20.10. 13:30
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
UJEP (M) UK HK (M) 13 : 7
SH Jedenáctka

20.10. 13:30
SH Jedenáctka
M
CE_B
UJEP (M) 13
UK HK (M) 7
20.10.
14:45
20.10. 14:45
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
ČZU (M) ZČU (M) 7 : 3
SH Jedenáctka

20.10. 14:45
SH Jedenáctka
M
CE_B
ČZU (M) 7
ZČU (M) 3
01.11.
10:00
01.11. 10:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M CE_A M
CE_A
JU (M) VŠTE (M) 23 : 0
Lokomotiva Suché Vrbné

01.11. 10:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M
CE_A
JU (M) 23
VŠTE (M) 0
01.11.
11:30
01.11. 11:30
Lokomotiva Suché Vrbné
M CE_A M
CE_A
VŠTE (M) ČVUT (M) 1 : 14
Lokomotiva Suché Vrbné

01.11. 11:30
Lokomotiva Suché Vrbné
M
CE_A
VŠTE (M) 1
ČVUT (M) 14
01.11.
13:00
01.11. 13:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M CE_A M
CE_A
ČVUT (M) JU (M) 11 : 8
Lokomotiva Suché Vrbné

01.11. 13:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M
CE_A
ČVUT (M) 11
JU (M) 8
05.11.
09:00
05.11. 09:00
VŠB-TU Ostrava
M MO M
MO
VŠB TUO (M) OSU (M) 6 : 0
VŠB-TU Ostrava

05.11. 09:00
VŠB-TU Ostrava
M
MO
VŠB TUO (M) 6
OSU (M) 0
05.11.
10:15
05.11. 10:15
VŠB-TU Ostrava
M MO M
MO
UTB (M) MUNI (M) 6 : 11
VŠB-TU Ostrava

05.11. 10:15
VŠB-TU Ostrava
M
MO
UTB (M) 6
MUNI (M) 11
05.11.
11:30
05.11. 11:30
VŠB-TU Ostrava
M MO M
MO
OSU (M) VUT (M) 5 : 0
VŠB-TU Ostrava

05.11. 11:30
VŠB-TU Ostrava
M
MO
OSU (M) 5
VUT (M) 0
05.11.
12:45
05.11. 12:45
VŠB-TU Ostrava
M MO M
MO
MUNI (M) VŠB TUO (M) 9 : 6
VŠB-TU Ostrava

05.11. 12:45
VŠB-TU Ostrava
M
MO
MUNI (M) 9
VŠB TUO (M) 6
09.11.
11:45
09.11. 11:45
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
UK HK (M) UPCE (M) 3 : 7
SH Jedenáctka

09.11. 11:45
SH Jedenáctka
M
CE_B
UK HK (M) 3
UPCE (M) 7
09.11.
13:30
09.11. 13:30
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
UPCE (M) VŠE (M) 3 : 6
SH Jedenáctka

09.11. 13:30
SH Jedenáctka
M
CE_B
UPCE (M) 3
VŠE (M) 6
09.11.
14:45
09.11. 14:45
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
ČZU (M) UK HK (M) 8 : 2
SH Jedenáctka

09.11. 14:45
SH Jedenáctka
M
CE_B
ČZU (M) 8
UK HK (M) 2
22.11.
08:45
22.11. 08:45
SH Datart Zlín
M MO M
MO
UTB (M) OSU (M) 3 : 12
SH Datart Zlín

22.11. 08:45
SH Datart Zlín
M
MO
UTB (M) 3
OSU (M) 12
22.11.
10:00
22.11. 10:00
SH Datart Zlín
M MO M
MO
VŠPJ (M) VŠB TUO (M) 0 : 12
SH Datart Zlín

22.11. 10:00
SH Datart Zlín
M
MO
VŠPJ (M) 0
VŠB TUO (M) 12
22.11.
11:15
22.11. 11:15
SH Datart Zlín
M MO M
MO
VŠB TUO (M) UTB (M) 8 : 7
SH Datart Zlín

22.11. 11:15
SH Datart Zlín
M
MO
VŠB TUO (M) 8
UTB (M) 7
22.11.
12:30
22.11. 12:30
SH Datart Zlín
M MO M
MO
OSU (M) VŠPJ (M) 14 : 4
SH Datart Zlín

22.11. 12:30
SH Datart Zlín
M
MO
OSU (M) 14
VŠPJ (M) 4
25.11.
11:45
25.11. 11:45
SH Jedenáctka
M CE_A M
CE_A
UK (M) ČVUT (M) 7 : 5
SH Jedenáctka

25.11. 11:45
SH Jedenáctka
M
CE_A
UK (M) 7
ČVUT (M) 5
25.11.
13:15
25.11. 13:15
SH Jedenáctka
M CE_A M
CE_A
ČVUT (M) VŠCHT (M) 4 : 5
SH Jedenáctka

25.11. 13:15
SH Jedenáctka
M
CE_A
ČVUT (M) 4
VŠCHT (M) 5
25.11.
14:45
25.11. 14:45
SH Jedenáctka
M CE_A M
CE_A
VŠCHT (M) UK (M) 7 : 12
SH Jedenáctka

25.11. 14:45
SH Jedenáctka
M
CE_A
VŠCHT (M) 7
UK (M) 12
26.11.
10:00
26.11. 10:00
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
UPCE (M) UJEP (M) 11 : 3
SH Jedenáctka

26.11. 10:00
SH Jedenáctka
M
CE_B
UPCE (M) 11
UJEP (M) 3
26.11.
11:15
26.11. 11:15
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
VŠE (M) ZČU (M) 4 : 7
SH Jedenáctka

26.11. 11:15
SH Jedenáctka
M
CE_B
VŠE (M) 4
ZČU (M) 7
26.11.
13:00
26.11. 13:00
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
ZČU (M) UPCE (M) 2 : 5
SH Jedenáctka

26.11. 13:00
SH Jedenáctka
M
CE_B
ZČU (M) 2
UPCE (M) 5
26.11.
14:15
26.11. 14:15
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
UJEP (M) VŠE (M) 3 : 12
SH Jedenáctka

26.11. 14:15
SH Jedenáctka
M
CE_B
UJEP (M) 3
VŠE (M) 12
30.11.
11:00
30.11. 11:00
SH Dubina, Ostrava
M MO M
MO
MUNI (M) OSU (M) 10 : 3
SH Dubina, Ostrava

30.11. 11:00
SH Dubina, Ostrava
M
MO
MUNI (M) 10
OSU (M) 3
30.11.
12:15
30.11. 12:15
SH Dubina, Ostrava
M MO M
MO
UTB (M) VŠPJ (M) 5 : 0
SH Dubina, Ostrava

30.11. 12:15
SH Dubina, Ostrava
M
MO
UTB (M) 5
VŠPJ (M) 0
30.11.
13:30
30.11. 13:30
SH Dubina, Ostrava
M MO M
MO
VŠPJ (M) MUNI (M) 0 : 5
SH Dubina, Ostrava

30.11. 13:30
SH Dubina, Ostrava
M
MO
VŠPJ (M) 0
MUNI (M) 5
02.12.
10:45
02.12. 10:45
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
VŠE (M) ČZU (M) 4 : 5 sn
SH Jedenáctka

02.12. 10:45
SH Jedenáctka
M
CE_B
VŠE (M) 4
ČZU (M) 5
02.12.
12:00
02.12. 12:00
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
UK HK (M) ZČU (M) 3 : 13
SH Jedenáctka

02.12. 12:00
SH Jedenáctka
M
CE_B
UK HK (M) 3
ZČU (M) 13
02.12.
13:15
02.12. 13:15
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
ČZU (M) UJEP (M) 14 : 4
SH Jedenáctka

02.12. 13:15
SH Jedenáctka
M
CE_B
ČZU (M) 14
UJEP (M) 4
02.12.
14:30
02.12. 14:30
SH Jedenáctka
M CE_B M
CE_B
VŠE (M) UK HK (M) 15 : 1
SH Jedenáctka

02.12. 14:30
SH Jedenáctka
M
CE_B
VŠE (M) 15
UK HK (M) 1
15.12.
10:30
15.12. 10:30
SH Jedenáctka
M CE_NAD
SF1
M
CE_NAD
SF1
VŠCHT (M) UPCE (M) 6 : 3
SH Jedenáctka

15.12. 10:30
SH Jedenáctka
M
CE_NAD
SF1
VŠCHT (M) 6
UPCE (M) 3
15.12.
11:45
15.12. 11:45
SH Jedenáctka
M CE_NAD
SF2
M
CE_NAD
SF2
VŠE (M) ČVUT (M) 7 : 4
SH Jedenáctka

15.12. 11:45
SH Jedenáctka
M
CE_NAD
SF2
VŠE (M) 7
ČVUT (M) 4
15.12.
13:20
15.12. 13:20
SH Jedenáctka
M CE_NAD
o 3.
M
CE_NAD
o 3.
UPCE (M) ČVUT (M) 3 : 5
SH Jedenáctka

15.12. 13:20
SH Jedenáctka
M
CE_NAD
o 3.
UPCE (M) 3
ČVUT (M) 5
15.12.
14:40
15.12. 14:40
SH Jedenáctka
M CE_NAD
FIN
M
CE_NAD
FIN
VŠCHT (M) VŠE (M) 2 : 8
SH Jedenáctka

15.12. 14:40
SH Jedenáctka
M
CE_NAD
FIN
VŠCHT (M) 2
VŠE (M) 8
16.12.
09:00
16.12. 09:00
SH Jedenáctka
M FINALE
ČF
M
FINALE
ČF
VŠB TUO (M) VŠE (M) 5 : 7
SH Jedenáctka

16.12. 09:00
SH Jedenáctka
M
FINALE
ČF
VŠB TUO (M) 5
VŠE (M) 7
16.12.
10:15
16.12. 10:15
SH Jedenáctka
M FINALE
SF1
M
FINALE
SF1
ČZU (M) MUNI (M) 10 : 3
SH Jedenáctka

16.12. 10:15
SH Jedenáctka
M
FINALE
SF1
ČZU (M) 10
MUNI (M) 3
16.12.
11:30
16.12. 11:30
SH Jedenáctka
M FINALE
SF2
M
FINALE
SF2
UK (M) VŠE (M) 4 : 9
SH Jedenáctka

16.12. 11:30
SH Jedenáctka
M
FINALE
SF2
UK (M) 4
VŠE (M) 9
16.12.
13:10
16.12. 13:10
SH Jedenáctka
M FINALE
o 3.
M
FINALE
o 3.
MUNI (M) UK (M) 11 : 2
SH Jedenáctka

16.12. 13:10
SH Jedenáctka
M
FINALE
o 3.
MUNI (M) 11
UK (M) 2
16.12.
14:30
16.12. 14:30
SH Jedenáctka
M FINALE
FIN
M
FINALE
FIN
ČZU (M) VŠE (M) 10 : 5
SH Jedenáctka

16.12. 14:30
SH Jedenáctka
M
FINALE
FIN
ČZU (M) 10
VŠE (M) 5
Rozpis utkání - ženy
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
21.10.
09:45
21.10. 09:45
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČZU (W) ČVUT (W) 4 : 0
SH Jedenáctka

21.10. 09:45
SH Jedenáctka
W
CE
ČZU (W) 4
ČVUT (W) 0
21.10.
11:00
21.10. 11:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UJEP (W) VŠCHT (W) 10 : 3
SH Jedenáctka

21.10. 11:00
SH Jedenáctka
W
CE
UJEP (W) 10
VŠCHT (W) 3
21.10.
12:15
21.10. 12:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) ZČU (W) 3 : 7
SH Jedenáctka

21.10. 12:15
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W) 3
ZČU (W) 7
21.10.
13:30
21.10. 13:30
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) ČZU (W) 7 : 13
SH Jedenáctka

21.10. 13:30
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W) 7
ČZU (W) 13
21.10.
14:45
21.10. 14:45
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ZČU (W) UJEP (W) 4 : 3 sn
SH Jedenáctka

21.10. 14:45
SH Jedenáctka
W
CE
ZČU (W) 4
UJEP (W) 3
02.11.
09:45
02.11. 09:45
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠE (W) ČVUT (W) 0 : 5
SH Jedenáctka

02.11. 09:45
SH Jedenáctka
W
CE
VŠE (W) 0
ČVUT (W) 5
02.11.
11:00
02.11. 11:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UK (W) ZČU (W) 5 : 0
SH Jedenáctka

02.11. 11:00
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W) 5
ZČU (W) 0
02.11.
12:15
02.11. 12:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČZU (W) VŠE (W) 5 : 0
SH Jedenáctka

02.11. 12:15
SH Jedenáctka
W
CE
ČZU (W) 5
VŠE (W) 0
02.11.
13:30
02.11. 13:30
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) UK (W) 3 : 8
SH Jedenáctka

02.11. 13:30
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W) 3
UK (W) 8
02.11.
14:45
02.11. 14:45
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ZČU (W) ČZU (W) 0 : 5
SH Jedenáctka

02.11. 14:45
SH Jedenáctka
W
CE
ZČU (W) 0
ČZU (W) 5
11.11.
10:30
11.11. 10:30
SH Dubina, Ostrava
W MO W
MO
OSU (W) MUNI (W) 6 : 4
SH Dubina, Ostrava

11.11. 10:30
SH Dubina, Ostrava
W
MO
OSU (W) 6
MUNI (W) 4
11.11.
12:00
11.11. 12:00
SH Dubina, Ostrava
W MO W
MO
MUNI (W) MENDELU (W) 7 : 5
SH Dubina, Ostrava

11.11. 12:00
SH Dubina, Ostrava
W
MO
MUNI (W) 7
MENDELU (W) 5
11.11.
13:30
11.11. 13:30
SH Dubina, Ostrava
W MO W
MO
MENDELU (W) OSU (W) 0 : 10
SH Dubina, Ostrava

11.11. 13:30
SH Dubina, Ostrava
W
MO
MENDELU (W) 0
OSU (W) 10
12.11.
11:00
12.11. 11:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UK (W) VŠCHT (W) 15 : 3
SH Jedenáctka

12.11. 11:00
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W) 15
VŠCHT (W) 3
12.11.
12:45
12.11. 12:45
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) ZČU (W) 6 : 13
SH Jedenáctka

12.11. 12:45
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W) 6
ZČU (W) 13
12.11.
14:00
12.11. 14:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UJEP (W) UK (W) 3 : 9
SH Jedenáctka

12.11. 14:00
SH Jedenáctka
W
CE
UJEP (W) 3
UK (W) 9
24.11.
10:30
24.11. 10:30
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) UJEP (W) 1 : 8
SH Jedenáctka

24.11. 10:30
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W) 1
UJEP (W) 8
24.11.
11:45
24.11. 11:45
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČZU (W) UK (W) 4 : 11
SH Jedenáctka

24.11. 11:45
SH Jedenáctka
W
CE
ČZU (W) 4
UK (W) 11
24.11.
13:15
24.11. 13:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UJEP (W) ČZU (W) 6 : 2
SH Jedenáctka

24.11. 13:15
SH Jedenáctka
W
CE
UJEP (W) 6
ČZU (W) 2
24.11.
14:30
24.11. 14:30
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) ČVUT (W) 3 : 4
SH Jedenáctka

24.11. 14:30
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W) 3
ČVUT (W) 4
26.11.
09:00
26.11. 09:00
SH Sportpoint Brno
W MO W
MO
MENDELU (W) MUNI (W) 0 : 8
SH Sportpoint Brno

26.11. 09:00
SH Sportpoint Brno
W
MO
MENDELU (W) 0
MUNI (W) 8
26.11.
10:30
26.11. 10:30
SH Sportpoint Brno
W MO W
MO
OSU (W) MENDELU (W) 11 : 1
SH Sportpoint Brno

26.11. 10:30
SH Sportpoint Brno
W
MO
OSU (W) 11
MENDELU (W) 1
26.11.
12:00
26.11. 12:00
SH Sportpoint Brno
W MO W
MO
MUNI (W) OSU (W) 5 : 12
SH Sportpoint Brno

26.11. 12:00
SH Sportpoint Brno
W
MO
MUNI (W) 5
OSU (W) 12
09.12.
09:00
09.12. 09:00
SH Jedenáctka
W FINALE
ČF
W
FINALE
ČF
MUNI (W) ČZU (W) 6 : 1
SH Jedenáctka

09.12. 09:00
SH Jedenáctka
W
FINALE
ČF
MUNI (W) 6
ČZU (W) 1
09.12.
10:15
09.12. 10:15
SH Jedenáctka
W FINALE
SF1
W
FINALE
SF1
OSU (W) UJEP (W) 5 : 3
SH Jedenáctka

09.12. 10:15
SH Jedenáctka
W
FINALE
SF1
OSU (W) 5
UJEP (W) 3
09.12.
11:30
09.12. 11:30
SH Jedenáctka
W FINALE
SF2
W
FINALE
SF2
UK (W) MUNI (W) 7 : 1
SH Jedenáctka

09.12. 11:30
SH Jedenáctka
W
FINALE
SF2
UK (W) 7
MUNI (W) 1
09.12.
13:10
09.12. 13:10
SH Jedenáctka
W FINALE
o 3.
W
FINALE
o 3.
UJEP (W) MUNI (W) 2 : 3 sn
SH Jedenáctka

09.12. 13:10
SH Jedenáctka
W
FINALE
o 3.
UJEP (W) 2
MUNI (W) 3
09.12.
14:30
09.12. 14:30
SH Jedenáctka
W FINALE
FIN
W
FINALE
FIN
UK (W) OSU (W) 6 : 1
SH Jedenáctka

09.12. 14:30
SH Jedenáctka
W
FINALE
FIN
UK (W) 6
OSU (W) 1
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM A ZÚČASTNĚNÝM UNIVERZITÁM

O Univerzitní florbalové lize

Celoroční Univerzitní florbalová liga se stává základním článkem univerzitního florbalu. Startují v ní reprezentační družstva složená ze studentů celých univerzit. Jedná se o celoroční soutěž! Finálového turnaje celorepublikové Univerzitní florbalové ligy se zúčastní nejlepší týmy z každého regionu (Čechy, Morava) v kategorii Muži i v kategorii Ženy.

Důležité odkazy