Rozpis utkání
Datum, čas Skupina Domácí Hosté Skore Pořadatel Hala
12.10. 17:00 B UK FSV ČVUT FIT 11 : 3 UK 2.LF Juliska
15.10. 15:30 C ČVUT MÚVS ČVUT FSv 3 : 8 ČVUT FBMI Juliska
15.10. 16:30 C ČVUT FBMI ČVUT FJFI 2 : 2 ČVUT MÚVS Juliska
18.10. 16:00 B ČVUT FEL ČVUT FD 6 : 8 UNYP Juliska
18.10. 17:00 A UNYP VŠTVS Palestra 2 : 14 ČVUT FEL Juliska
19.10. 16:00 B ČZU PEF ČVUT FIT 11 : 2 UK Filozofická Juliska
19.10. 17:00 B UK Filozofická VŠE Národohospodářská 2 : 7 ČZU PEF Juliska
22.10. 20:30 A UK 1.LF VŠCHT 3 : 8 VŠCHT Unihoc
25.10. 16:00 A UK Přírodovědecká UK 2.LF 4 : 2 UK Právnická Juliska
25.10. 17:00 A UK Právnická VŠTVS Palestra 8 : 3 UK Přírodovědecká Juliska
26.10. 16:00 B ČZU PEF VŠE Národohospodářská 9 : 2 ČVUT FIT Juliska
26.10. 17:00 B ČVUT FIT ČVUT FEL 0 : 5 ČZU PEF Juliska
29.10. 15:30 B VŠE Národohospodářská ČVUT FD 2 : 5 ČVUT MÚVS Juliska
29.10. 16:30 C ČVUT MÚVS ČVUT FBMI 11 : 3 VŠE Národohospodářská Juliska
01.11. 16:00 A UK 2.LF VŠTVS Palestra 6 : 0 UNYP Juliska
01.11. 17:00 A UNYP UK Právnická 2 : 13 UK 2.LF Juliska
02.11. 16:00 B UK FSV UK Filozofická 8 : 4 ČVUT FEL Juliska
02.11. 17:00 B ČVUT FEL ČZU PEF 4 : 13 UK FSV Juliska
05.11. 15:30 C UK PedF ČVUT FSv 1 : 7 ČVUT FJFI Juliska
05.11. 16:30 C ČVUT FJFI ČVUT FS 5 : 11 UK PedF Juliska
05.11. 20:30 A VŠCHT UK Přírodovědecká 5 : 5 VŠCHT Unihoc
08.11. 16:00 A VŠTVS Palestra UK 1.LF 4 : 3 ČVUT FIT Juliska
08.11. 17:00 B ČVUT FIT ČVUT FD 2 : 4 VŠTVS Palestra Juliska
09.11. 16:00 B UK FSV VŠE Národohospodářská 11 : 1 UK Filozofická Juliska
09.11. 17:00 B UK Filozofická ČVUT FEL 2 : 2 UK FSV Juliska
12.11. 15:30 C ČVUT FS ČVUT FBMI 7 : 1 UK PedF Juliska
12.11. 16:30 C UK PedF ČVUT MÚVS 4 : 3 ČVUT FS Juliska
12.11. 20:30 A UK Právnická VŠCHT 3 : 6 VŠCHT Unihoc
15.11. 16:00 A UK Přírodovědecká UK 1.LF 5 : 6 UNYP Juliska
15.11. 17:00 A UNYP UK 2.LF 0 : 20 UK Přírodovědecká Juliska
16.11. 16:00 C ČVUT FSv ČVUT FJFI 11 : 4 UK Filozofická Juliska
16.11. 17:00 B UK Filozofická ČZU PEF 2 : 14 ČVUT FSv Juliska
19.11. 20:30 A VŠCHT UNYP 14 : 3 VŠCHT Unihoc
22.11. 16:00 A UK 1.LF UK Právnická 4 : 1 ČVUT FD Juliska
22.11. 17:00 B ČVUT FD UK FSV 4 : 9 UK 1.LF Juliska
23.11. 16:00 C ČVUT FS UK PedF 7 : 8 ČVUT FIT Juliska
23.11. 17:00 B ČVUT FIT UK Filozofická 5 : 3 ČVUT FS Juliska
26.11. 15:30 A VŠTVS Palestra UK Přírodovědecká 2 : 6 ČVUT MÚVS Juliska
26.11. 16:30 C ČVUT MÚVS ČVUT FJFI 6 : 3 VŠTVS Palestra Juliska
26.11. 20:30 A VŠCHT UK 2.LF 1 : 1 VŠCHT Unihoc
29.11. 16:00 B VŠE Národohospodářská ČVUT FEL 0 : 5 k ----- Juliska
29.11. 17:00 A UK 1.LF UNYP 6 : 4 VŠE Národohospodářská Juliska
30.11. 16:00 C ČVUT FSv ČVUT FS 3 : 3 ČZU PEF Juliska
30.11. 17:00 B ČZU PEF UK FSV 4 : 4 ČVUT FSv Juliska
03.12. 15:30 C ČVUT FBMI UK PedF 7 : 2 UK Právnická Juliska
03.12. 16:30 A UK Právnická UK Přírodovědecká 1 : 8 ČVUT FBMI Juliska
03.12. 20:30 A VŠTVS Palestra VŠCHT 4 : 6 VŠCHT Unihoc
06.12. 17:00 A UK 2.LF UK 1.LF 7 : 4 Juliska
07.12. 16:00 B ČVUT FEL UK FSV 2 : 8 ČVUT FD Juliska
07.12. 17:00 B ČVUT FD UK Filozofická 11 : 1 ČVUT FEL Juliska
10.12. 15:30 B VŠE Národohospodářská ČVUT FIT 2 : 2 ČVUT FS Juliska
10.12. 16:30 C ČVUT FS ČVUT MÚVS 9 : 7 VŠE Národohospodářská Juliska
13.12. 16:00 B ČVUT FD ČZU PEF 5 : 12 UK Přírodovědecká Juliska
13.12. 17:00 A UK Přírodovědecká UNYP 12 : 3 ČVUT FD Juliska
17.12. 15:30 C ČVUT FJFI UK PedF 2 : 3 ČVUT FSv Juliska
17.12. 16:30 C ČVUT FSv ČVUT FBMI 7 : 3 ČVUT FJFI Juliska
20.12. 17:00 A UK 2.LF UK Právnická 7 : 2 UK Právnická Juliska
ZŘIZOVATEL
ZÚČASTNĚNÉ UNIVERZITY
HLAVNÍ PARTNER
PARTNEŘI

O Fakultní florbalové lize
Důležité odkazy