Rozpis utkání
Datum, čas Skupina Domácí Hosté Skore Pořadatel Hala
12.10. 17:00 B UK FSV ČVUT FIT 11 : 3 UK 2.LF Juliska
15.10. 15:30 C ČVUT MÚVS ČVUT FSv 3 : 8 ČVUT FBMI Juliska
15.10. 16:30 C ČVUT FBMI ČVUT FJFI 2 : 2 ČVUT MÚVS Juliska
18.10. 16:00 B ČVUT FEL ČVUT FD 6 : 8 UNYP Juliska
18.10. 17:00 A UNYP VŠTVS Palestra 2 : 14 ČVUT FEL Juliska
19.10. 16:00 B ČZU PEF ČVUT FIT 11 : 2 UK Filozofická Juliska
19.10. 17:00 B UK Filozofická VŠE Národohospodářská 2 : 7 ČZU PEF Juliska
22.10. 20:30 A UK 1.LF VŠCHT 3 : 8 VŠCHT Unihoc
25.10. 16:00 A UK Přírodovědecká UK 2.LF 4 : 2 UK Právnická Juliska
25.10. 17:00 A UK Právnická VŠTVS Palestra 8 : 3 UK Přírodovědecká Juliska
26.10. 16:00 B ČZU PEF VŠE Národohospodářská 9 : 2 ČVUT FIT Juliska
26.10. 17:00 B ČVUT FIT ČVUT FEL 0 : 5 ČZU PEF Juliska
29.10. 15:30 B VŠE Národohospodářská ČVUT FD 2 : 5 ČVUT MÚVS Juliska
29.10. 16:30 C ČVUT MÚVS ČVUT FBMI 11 : 3 VŠE Národohospodářská Juliska
01.11. 16:00 A UK 2.LF VŠTVS Palestra 6 : 0 UNYP Juliska
01.11. 17:00 A UNYP UK Právnická 2 : 13 UK 2.LF Juliska
02.11. 16:00 B UK FSV UK Filozofická 8 : 4 ČVUT FEL Juliska
02.11. 17:00 B ČVUT FEL ČZU PEF 4 : 13 UK FSV Juliska
05.11. 15:30 C UK PedF ČVUT FSv 1 : 7 ČVUT FJFI Juliska
05.11. 16:30 C ČVUT FJFI ČVUT FS 5 : 11 UK PedF Juliska
05.11. 20:30 A VŠCHT UK Přírodovědecká 5 : 5 VŠCHT Unihoc
08.11. 16:00 A VŠTVS Palestra UK 1.LF 4 : 3 ČVUT FIT Juliska
08.11. 17:00 B ČVUT FIT ČVUT FD 2 : 4 VŠTVS Palestra Juliska
09.11. 16:00 B UK FSV VŠE Národohospodářská 11 : 1 UK Filozofická Juliska
09.11. 17:00 B UK Filozofická ČVUT FEL 2 : 2 UK FSV Juliska
12.11. 15:30 C ČVUT FS ČVUT FBMI 7 : 1 UK PedF Juliska
12.11. 16:30 C UK PedF ČVUT MÚVS 4 : 3 ČVUT FS Juliska
12.11. 20:30 A UK Právnická VŠCHT 3 : 6 VŠCHT Unihoc
15.11. 16:00 A UK Přírodovědecká UK 1.LF 5 : 6 UNYP Juliska
15.11. 17:00 A UNYP UK 2.LF 0 : 20 UK Přírodovědecká Juliska
16.11. 16:00 C ČVUT FSv ČVUT FJFI 11 : 4 UK Filozofická Juliska
16.11. 17:00 B UK Filozofická ČZU PEF 2 : 14 ČVUT FSv Juliska
19.11. 20:30 A VŠCHT UNYP 14 : 3 VŠCHT Unihoc
22.11. 16:00 A UK 1.LF UK Právnická 4 : 1 ČVUT FD Juliska
22.11. 17:00 B ČVUT FD UK FSV 4 : 9 UK 1.LF Juliska
23.11. 16:00 C ČVUT FS UK PedF 7 : 8 ČVUT FIT Juliska
23.11. 17:00 B ČVUT FIT UK Filozofická 5 : 3 ČVUT FS Juliska
26.11. 15:30 A VŠTVS Palestra UK Přírodovědecká 2 : 6 ČVUT MÚVS Juliska
26.11. 16:30 C ČVUT MÚVS ČVUT FJFI 6 : 3 VŠTVS Palestra Juliska
26.11. 20:30 A VŠCHT UK 2.LF 1 : 1 VŠCHT Unihoc
29.11. 16:00 B VŠE Národohospodářská ČVUT FEL 0 : 5 k ----- Juliska
29.11. 17:00 A UK 1.LF UNYP 6 : 4 VŠE Národohospodářská Juliska
30.11. 16:00 C ČVUT FSv ČVUT FS 3 : 3 ČZU PEF Juliska
30.11. 17:00 B ČZU PEF UK FSV 4 : 4 ČVUT FSv Juliska
03.12. 15:30 C ČVUT FBMI UK PedF 7 : 2 UK Právnická Juliska
03.12. 16:30 A UK Právnická UK Přírodovědecká 1 : 8 ČVUT FBMI Juliska
03.12. 20:30 A VŠTVS Palestra VŠCHT 4 : 6 VŠCHT Unihoc
06.12. 17:00 A UK 2.LF UK 1.LF 7 : 4 Juliska
07.12. 16:00 B ČVUT FEL UK FSV 2 : 8 ČVUT FD Juliska
07.12. 17:00 B ČVUT FD UK Filozofická 11 : 1 ČVUT FEL Juliska
10.12. 15:30 B VŠE Národohospodářská ČVUT FIT 2 : 2 ČVUT FS Juliska
10.12. 16:30 C ČVUT FS ČVUT MÚVS 9 : 7 VŠE Národohospodářská Juliska
13.12. 16:00 B ČVUT FD ČZU PEF 5 : 12 UK Přírodovědecká Juliska
13.12. 17:00 A UK Přírodovědecká UNYP 12 : 3 ČVUT FD Juliska
17.12. 15:30 C ČVUT FJFI UK PedF 2 : 3 ČVUT FSv Juliska
17.12. 16:30 C ČVUT FSv ČVUT FBMI 7 : 3 ČVUT FJFI Juliska
20.12. 17:00 A UK 2.LF UK Právnická 7 : 2 UK Právnická Juliska
25.02. 16:30 E ČVUT FSv UK FSV 7 : 9 Juliska
28.02. 16:00 F UK Právnická UK PedF 5 : 0 k ----- Juliska
28.02. 17:00 F ČVUT FBMI UK 1.LF 1 : 12 UK Právnická Juliska
01.03. 16:00 G ČVUT FIT UNYP 2 : 2 VŠTVS Palestra Juliska
01.03. 17:00 G VŠTVS Palestra UK Filozofická 2 : 6 ČVUT FIT Juliska
04.03. 15:30 E ČZU PEF UK 2.LF 2 : 5 UK Přírodovědecká Juliska
04.03. 16:30 E UK Přírodovědecká ČVUT FS 5 : 10 ČZU PEF Juliska
04.03. 20:30 E VŠCHT ČVUT FSv 6 : 1 VŠCHT Unihoc
07.03. 16:00 E UK 2.LF UK FSV 7 : 3 ČVUT FEL Juliska
07.03. 17:00 F ČVUT FEL UK 1.LF 2 : 8 UK 2.LF Juliska
08.03. 16:00 F ČVUT MÚVS UK PedF 5 : 0 k ----- Juliska
08.03. 17:00 G UK Filozofická VŠE Národohospodářská 2 : 3 ČVUT MÚVS Juliska
11.03. 15:30 F ČVUT FD UK Právnická 6 : 4 ČVUT FJFI Juliska
11.03. 16:30 G ČVUT FIT ČVUT FJFI 3 : 1 ČVUT FD Juliska
14.03. 16:00 G UNYP VŠTVS Palestra 5 : 0 k ----- Juliska
14.03. 17:00 E UK FSV ČVUT FS 5 : 2 VŠTVS Palestra Juliska
15.03. 16:00 E ČVUT FSv UK Přírodovědecká 1 : 3 ČVUT FBMI Juliska
15.03. 17:00 F ČVUT FEL ČVUT FBMI 5 : 0 k ----- Juliska
18.03. 15:30 E UK Přírodovědecká UK FSV 3 : 4 UK PedF Juliska
18.03. 16:30 F UK PedF ČVUT FD 10 : 3 UK Přírodovědecká Juliska
18.03. 20:30 E VŠCHT ČZU PEF 5 : 7 VŠCHT Unihoc
21.03. 16:00 F ČVUT FBMI UK Právnická 2 : 13 UK 1.LF Juliska
21.03. 17:00 F UK PedF UK 1.LF 4 : 6 UK Právnická Juliska
22.03. 16:00 G ČVUT FJFI UK Filozofická 1 : 5 ČVUT FEL Juliska
22.03. 17:00 F ČVUT MÚVS ČVUT FEL 3 : 2 UK Filozofická Juliska
25.03. 15:30 G VŠE Národohospodářská ČVUT FIT 1 : 2 ČVUT FS Juliska
25.03. 16:30 E ČVUT FS ČVUT FSv 8 : 1 VŠE Národohospodářská Juliska
25.03. 20:30 E UK 2.LF VŠCHT 3 : 5 VŠCHT Unihoc
28.03. 16:00 E ČZU PEF UK Přírodovědecká 7 : 6 UK 1.LF Juliska
28.03. 17:00 F UK 1.LF ČVUT MÚVS 4 : 3 ČZU PEF Juliska
29.03. 16:00 F ČVUT MÚVS ČVUT FD 8 : 5 UK PedF Juliska
29.03. 17:00 F UK PedF ČVUT FBMI 6 : 2 ČVUT FD Juliska
01.04. 15:30 E ČVUT FS UK 2.LF 3 : 3 VŠE Národohospodářská Juliska
01.04. 16:30 G VŠTVS Palestra VŠE Národohospodářská 0 : 5 k ----- Juliska
04.04. 16:00 G ČVUT FJFI UNYP 2 : 1 UK 1.LF Juliska
04.04. 17:00 F UK 1.LF ČVUT FD 10 : 1 UNYP Juliska
05.04. 16:00 F UK Právnická ČVUT MÚVS 4 : 5 UK PedF Juliska
05.04. 17:00 F ČVUT FEL UK PedF 4 : 8 ČVUT MÚVS Juliska
08.04. 15:30 G ČVUT FIT VŠTVS Palestra 5 : 4 ČVUT FSv Juliska
08.04. 16:30 E ČVUT FSv ČZU PEF 4 : 10 ČVUT FIT Juliska
08.04. 20:30 E VŠCHT UK Přírodovědecká 7 : 5 VŠCHT Unihoc
11.04. 16:00 E ČZU PEF ČVUT FS 10 : 6 ČVUT FEL Juliska
11.04. 17:00 F UK Právnická ČVUT FEL 7 : 2 ČVUT FS Juliska
12.04. 16:00 G VŠE Národohospodářská ČVUT FJFI 4 : 3 UK Filozofická Juliska
12.04. 17:00 G UK Filozofická UNYP 6 : 6 VŠE Národohospodářská Juliska
15.04. 15:30 F ČVUT FD ČVUT FBMI 5 : 0 k ----- Juliska
15.04. 16:30 E UK 2.LF ČVUT FSv 4 : 2 ČVUT FBMI Juliska
15.04. 20:30 E UK FSV VŠCHT 6 : 2 VŠCHT Unihoc
25.04. 16:00 E UK FSV ČZU PEF 3 : 8 UK Právnická Juliska
25.04. 17:00 F UK 1.LF UK Právnická 9 : 2 UK FSV Juliska
26.04. 16:00 F ČVUT FD ČVUT FEL 5 : 1 ČVUT FIT Juliska
26.04. 17:00 G UK Filozofická ČVUT FIT 7 : 5 ČVUT FD Juliska
29.04. 15:30 G ČVUT FJFI VŠTVS Palestra 5 : 7 ČVUT MÚVS Juliska
29.04. 16:30 F ČVUT FBMI ČVUT MÚVS - : - ČVUT FJFI Juliska
29.04. 20:30 E ČVUT FS VŠCHT 1 : 1 VŠCHT Unihoc
02.05. 16:00 G UNYP VŠE Národohospodářská 4 : 4 UK Přírodovědecká Juliska
02.05. 17:00 E UK Přírodovědecká UK 2.LF 8 : 8 UNYP Juliska
03.05. 17:00 OF2 ČVUT FSv ČVUT MÚVS 3 : 7 VŠE Národohospodářská Juliska
06.05. 15:30 OF3 UK Přírodovědecká UK Právnická 4 : 10 UK Filozofická Juliska
06.05. 16:30 OF4 ČVUT FS UK Filozofická 15 : 0 UK Právnická Juliska
06.05. 20:30 OF1 VŠCHT VŠE Národohospodářská 13 : 2 VŠCHT Unihoc
09.05. 16:00 ČF1 ČZU PEF ČVUT FS 9 : 0 UK FSV Juliska
09.05. 17:00 ČF2 UK FSV UK Právnická 5 : 4 ČZU PEF Juliska
10.05. 16:00 ČF3 UK 2.LF ČVUT MÚVS 2 : 3 sn UK 1.LF Juliska
10.05. 17:00 ČF4 VŠCHT UK 1.LF 5 : 3 UK 2.LF Juliska
13.05. 15:30 SF1 ČZU PEF VŠCHT 2 : 11 ČVUT MÚVS Juliska
13.05. 16:30 SF2 UK FSV ČVUT MÚVS 2 : 5 VŠCHT Juliska
20.05. 20:30 FIN VŠCHT ČVUT MÚVS - : - VŠCHT Unihoc
ZŘIZOVATEL
ZÚČASTNĚNÉ UNIVERZITY
HLAVNÍ PARTNER
PARTNEŘI

O Fakultní florbalové lize
Důležité odkazy