Výsledky - tabulka a výsledky utkání ve skupinách
# | Název družstva | Z | V | VP | R | PP | P | Skore | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UJEP (M) | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 : 8 | 6 |
2 | UHK (M) | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 : 3 | 6 |
3 | TUL (M) | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 19 : 20 | 6 |
4 | UK HK (M) | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12 : 12 | 3 |
5 | ČZU (M) | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 16 : 18 | 3 |
6 | UPCE (M) | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 : 22 | 3 |
7 | VŠE (M) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 : 10 | 0 |
Datum Čas |
Datum, čas Hala |
Kategorie |
Skupina Playoff ID |
Kategorie Skupina Playoff ID |
Domácí | Hosté | Skore | Pořadatel Hala |
Pořadatel | Rozpis utkání | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
26.03. 21:45 |
26.03. 21:45 SH Slavia Hradec Králové |
M | V
3. + 4. kolo |
M V 3. + 4. kolo |
UK HK (M) | UHK (M) | 3 : 7 |
UK HK (M)
SH Slavia Hradec Králové |
UK HK (M)
|
26.03. 21:45 SH Slavia Hradec Králové M V 3. + 4. kolo |
UK HK (M)
|
||||||
09.04. 09:15 |
09.04. 09:15 SH Předměřice n.L. |
M | V
1. + 2. b) kolo |
M V 1. + 2. b) kolo |
VŠE (M) | UHK (M) | 0 : 5 k |
-----
SH Předměřice n.L. |
-----
|
09.04. 09:15 SH Předměřice n.L. M V 1. + 2. b) kolo |
-----
|
||||||
09.04. 09:30 |
09.04. 09:30 SH Jedenáctka, Praha |
M | V
1. + 2. a) kolo |
M V 1. + 2. a) kolo |
UPCE (M) | ČZU (M) | 1 : 10 |
ČZU (M)
SH Jedenáctka, Praha |
ČZU (M)
|
09.04. 09:30 SH Jedenáctka, Praha M V 1. + 2. a) kolo |
ČZU (M)
|
||||||
09.04. 11:00 |
09.04. 11:00 SH Předměřice n.L. |
M | V
1. + 2. b) kolo |
M V 1. + 2. b) kolo |
UK HK (M) | VŠE (M) | 5 : 0 k |
-----
SH Předměřice n.L. |
-----
|
09.04. 11:00 SH Předměřice n.L. M V 1. + 2. b) kolo |
-----
|
||||||
09.04. 11:15 |
09.04. 11:15 SH Jedenáctka, Praha |
M | V
1. + 2. a) kolo |
M V 1. + 2. a) kolo |
TUL (M) | UPCE (M) | 8 : 5 |
ČZU (M)
SH Jedenáctka, Praha |
ČZU (M)
|
09.04. 11:15 SH Jedenáctka, Praha M V 1. + 2. a) kolo |
ČZU (M)
|
||||||
09.04. 13:00 |
09.04. 13:00 SH Jedenáctka, Praha |
M | V
1. + 2. a) kolo |
M V 1. + 2. a) kolo |
ČZU (M) | TUL (M) | 3 : 6 |
ČZU (M)
SH Jedenáctka, Praha |
ČZU (M)
|
09.04. 13:00 SH Jedenáctka, Praha M V 1. + 2. a) kolo |
ČZU (M)
|
||||||
15.04. 20:15 |
15.04. 20:15 Hala Univerzity Pardubice |
M | V
3. + 4. kolo |
M V 3. + 4. kolo |
UPCE (M) | UK HK (M) | 5 : 4 |
UPCE (M)
Hala Univerzity Pardubice |
UPCE (M)
|
15.04. 20:15 Hala Univerzity Pardubice M V 3. + 4. kolo |
UPCE (M)
|
||||||
22.04. 19:30 |
22.04. 19:30 UJEP |
M | V
3. + 4. kolo |
M V 3. + 4. kolo |
UJEP (M) | TUL (M) | 12 : 5 |
UJEP (M)
UJEP |
UJEP (M)
|
22.04. 19:30 UJEP M V 3. + 4. kolo |
UJEP (M)
|
||||||
23.04. 19:30 |
23.04. 19:30 UJEP |
M | V
3. + 4. kolo |
M V 3. + 4. kolo |
UJEP (M) | ČZU (M) | 11 : 3 |
UJEP (M)
UJEP |
UJEP (M)
|
23.04. 19:30 UJEP M V 3. + 4. kolo |
UJEP (M)
|
||||||
15.05. 19:00 |
15.05. 19:00 SH TUL Harcov |
M | V
3. + 4. kolo |
M V 3. + 4. kolo |
TUL (M) | VŠE (M) | - : - |
TUL (M)
SH TUL Harcov |
TUL (M)
|
15.05. 19:00 SH TUL Harcov M V 3. + 4. kolo |
TUL (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | V
3. + 4. kolo |
M V 3. + 4. kolo |
UPCE (M) | UHK (M) | - : - |
Bude upřesněno |
|
31.12. 00:00 M V 3. + 4. kolo |
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | V
3. + 4. kolo |
M V 3. + 4. kolo |
VŠE (M) | ČZU (M) | - : - |
VŠE (M)
Bude upřesněno |
VŠE (M)
|
31.12. 00:00 M V 3. + 4. kolo |
VŠE (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 SH Předměřice n.L. |
M | V
1. + 2. b) kolo |
M V 1. + 2. b) kolo |
UJEP (M) | UK HK (M) | - : - |
UHK (M)
SH Předměřice n.L. |
UHK (M)
|
31.12. 00:00 SH Předměřice n.L. M V 1. + 2. b) kolo |
UHK (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 SH Předměřice n.L. |
M | V
1. + 2. b) kolo |
M V 1. + 2. b) kolo |
UHK (M) | UJEP (M) | - : - |
UHK (M)
SH Předměřice n.L. |
UHK (M)
|
31.12. 00:00 SH Předměřice n.L. M V 1. + 2. b) kolo |
UHK (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | V
5. + 6. a) kolo |
M V 5. + 6. a) kolo |
UJEP (M) | VŠE (M) | - : - |
VŠE (M)
Bude upřesněno |
VŠE (M)
|
31.12. 00:00 M V 5. + 6. a) kolo |
VŠE (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | V
5. + 6. a) kolo |
M V 5. + 6. a) kolo |
UPCE (M) | UJEP (M) | - : - |
VŠE (M)
Bude upřesněno |
VŠE (M)
|
31.12. 00:00 M V 5. + 6. a) kolo |
VŠE (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | V
5. + 6. a) kolo |
M V 5. + 6. a) kolo |
VŠE (M) | UPCE (M) | - : - |
VŠE (M)
Bude upřesněno |
VŠE (M)
|
31.12. 00:00 M V 5. + 6. a) kolo |
VŠE (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | V
5. + 6. b) kolo |
M V 5. + 6. b) kolo |
ČZU (M) | UK HK (M) | - : - |
UK HK (M)
Bude upřesněno |
UK HK (M)
|
31.12. 00:00 M V 5. + 6. b) kolo |
UK HK (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | V
5. + 6. b) kolo |
M V 5. + 6. b) kolo |
TUL (M) | UHK (M) | - : - |
UK HK (M)
Bude upřesněno |
UK HK (M)
|
31.12. 00:00 M V 5. + 6. b) kolo |
UK HK (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | V
5. + 6. b) kolo |
M V 5. + 6. b) kolo |
UHK (M) | ČZU (M) | - : - |
UK HK (M)
Bude upřesněno |
UK HK (M)
|
31.12. 00:00 M V 5. + 6. b) kolo |
UK HK (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | V
5. + 6. b) kolo |
M V 5. + 6. b) kolo |
UK HK (M) | TUL (M) | - : - |
UK HK (M)
Bude upřesněno |
UK HK (M)
|
31.12. 00:00 M V 5. + 6. b) kolo |
UK HK (M)
|
# | Název družstva | Z | V | VP | R | PP | P | Skore | Body |
---|
Datum Čas |
Datum, čas Hala |
Kategorie |
Skupina Playoff ID |
Kategorie Skupina Playoff ID |
Domácí | Hosté | Skore | Pořadatel Hala |
Pořadatel | Rozpis utkání |
---|