Výsledky - tabulka a výsledky utkání ve skupinách
# | Název družstva | Z | V | VP | R | PP | P | Skore | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UK (M) | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 32 : 18 | 11 |
2 | VŠCHT (M) | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 30 : 20 | 6 |
3 | JU (M) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 : 5 | 3 |
4 | VŠTE (M) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 : 2 | 3 |
5 | ZČU (M) | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 20 : 28 | 3 |
6 | ČVUT (M) | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 9 : 11 | 1 |
7 | UK Plzeň (M) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 : 27 | 0 |
Datum Čas |
Datum, čas Hala |
Kategorie |
Skupina Playoff ID |
Kategorie Skupina Playoff ID |
Domácí | Hosté | Skore | Pořadatel Hala |
Pořadatel | Rozpis utkání | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03.04. 09:00 |
03.04. 09:00 Slavia VŠ Plzeň |
M | Z
1. + 2. kolo |
M Z 1. + 2. kolo |
UK Plzeň (M) | VŠCHT (M) | 1 : 14 |
UK Plzeň (M)
Slavia VŠ Plzeň |
UK Plzeň (M)
|
03.04. 09:00 Slavia VŠ Plzeň M Z 1. + 2. kolo |
UK Plzeň (M)
|
||||||
03.04. 10:30 |
03.04. 10:30 Slavia VŠ Plzeň |
M | Z
1. + 2. kolo |
M Z 1. + 2. kolo |
ZČU (M) | UK (M) | 4 : 9 |
UK Plzeň (M)
Slavia VŠ Plzeň |
UK Plzeň (M)
|
03.04. 10:30 Slavia VŠ Plzeň M Z 1. + 2. kolo |
UK Plzeň (M)
|
||||||
03.04. 12:00 |
03.04. 12:00 Slavia VŠ Plzeň |
M | Z
1. + 2. kolo |
M Z 1. + 2. kolo |
VŠCHT (M) | ZČU (M) | 6 : 9 |
UK Plzeň (M)
Slavia VŠ Plzeň |
UK Plzeň (M)
|
03.04. 12:00 Slavia VŠ Plzeň M Z 1. + 2. kolo |
UK Plzeň (M)
|
||||||
03.04. 13:30 |
03.04. 13:30 Slavia VŠ Plzeň |
M | Z
1. + 2. kolo |
M Z 1. + 2. kolo |
UK (M) | UK Plzeň (M) | 13 : 6 |
UK Plzeň (M)
Slavia VŠ Plzeň |
UK Plzeň (M)
|
03.04. 13:30 Slavia VŠ Plzeň M Z 1. + 2. kolo |
UK Plzeň (M)
|
||||||
23.04. 09:30 |
23.04. 09:30 SH Jedenáctka, Praha |
M | Z
5. + 6. a) kolo |
M Z 5. + 6. a) kolo |
VŠCHT (M) | ČVUT (M) | 7 : 4 |
VŠCHT (M)
SH Jedenáctka, Praha |
VŠCHT (M)
|
23.04. 09:30 SH Jedenáctka, Praha M Z 5. + 6. a) kolo |
VŠCHT (M)
|
||||||
23.04. 11:15 |
23.04. 11:15 SH Jedenáctka, Praha |
M | Z
5. + 6. a) kolo |
M Z 5. + 6. a) kolo |
ČVUT (M) | UK (M) | 5 : 4 sn |
VŠCHT (M)
SH Jedenáctka, Praha |
VŠCHT (M)
|
23.04. 11:15 SH Jedenáctka, Praha M Z 5. + 6. a) kolo |
VŠCHT (M)
|
||||||
23.04. 13:00 |
23.04. 13:00 SH Jedenáctka, Praha |
M | Z
5. + 6. a) kolo |
M Z 5. + 6. a) kolo |
UK (M) | VŠCHT (M) | 6 : 3 |
VŠCHT (M)
SH Jedenáctka, Praha |
VŠCHT (M)
|
23.04. 13:00 SH Jedenáctka, Praha M Z 5. + 6. a) kolo |
VŠCHT (M)
|
||||||
29.04. 11:00 |
29.04. 11:00 Lokomotiva Suché Vrbné |
M | Z
5. + 6. b) kolo |
M Z 5. + 6. b) kolo |
ZČU (M) | VŠTE (M) | 2 : 5 |
VŠTE (M)
Lokomotiva Suché Vrbné |
VŠTE (M)
|
29.04. 11:00 Lokomotiva Suché Vrbné M Z 5. + 6. b) kolo |
VŠTE (M)
|
||||||
29.04. 12:45 |
29.04. 12:45 Lokomotiva Suché Vrbné |
M | Z
5. + 6. b) kolo |
M Z 5. + 6. b) kolo |
JU (M) | ZČU (M) | 8 : 5 |
VŠTE (M)
Lokomotiva Suché Vrbné |
VŠTE (M)
|
29.04. 12:45 Lokomotiva Suché Vrbné M Z 5. + 6. b) kolo |
VŠTE (M)
|
||||||
14.10. 10:00 |
14.10. 10:00 Slavia VŠ Plzeň |
M | Z
7. + 8. a) kolo |
M Z 7. + 8. a) kolo |
ZČU (M) | UK Plzeň (M) | - : - |
ZČU (M)
Slavia VŠ Plzeň |
ZČU (M)
|
14.10. 10:00 Slavia VŠ Plzeň M Z 7. + 8. a) kolo |
ZČU (M)
|
||||||
14.10. 11:30 |
14.10. 11:30 Slavia VŠ Plzeň |
M | Z
7. + 8. a) kolo |
M Z 7. + 8. a) kolo |
UK Plzeň (M) | ČVUT (M) | - : - |
ZČU (M)
Slavia VŠ Plzeň |
ZČU (M)
|
14.10. 11:30 Slavia VŠ Plzeň M Z 7. + 8. a) kolo |
ZČU (M)
|
||||||
14.10. 13:00 |
14.10. 13:00 Slavia VŠ Plzeň |
M | Z
7. + 8. a) kolo |
M Z 7. + 8. a) kolo |
ČVUT (M) | ZČU (M) | - : - |
ZČU (M)
Slavia VŠ Plzeň |
ZČU (M)
|
14.10. 13:00 Slavia VŠ Plzeň M Z 7. + 8. a) kolo |
ZČU (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | Z
5. + 6. kolo |
M Z 5. + 6. kolo |
VŠTE (M) | JU (M) | - : - |
VŠTE (M)
Bude upřesněno |
VŠTE (M)
|
31.12. 00:00 M Z 5. + 6. kolo |
VŠTE (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | Z
3. + 4. kolo |
M Z 3. + 4. kolo |
ČVUT (M) | JU (M) | - : - |
JU (M)
Bude upřesněno |
JU (M)
|
31.12. 00:00 M Z 3. + 4. kolo |
JU (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | Z
3. + 4. kolo |
M Z 3. + 4. kolo |
UK Plzeň (M) | VŠTE (M) | - : - |
JU (M)
Bude upřesněno |
JU (M)
|
31.12. 00:00 M Z 3. + 4. kolo |
JU (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | Z
3. + 4. kolo |
M Z 3. + 4. kolo |
VŠTE (M) | ČVUT (M) | - : - |
JU (M)
Bude upřesněno |
JU (M)
|
31.12. 00:00 M Z 3. + 4. kolo |
JU (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | Z
3. + 4. kolo |
M Z 3. + 4. kolo |
JU (M) | UK Plzeň (M) | - : - |
JU (M)
Bude upřesněno |
JU (M)
|
31.12. 00:00 M Z 3. + 4. kolo |
JU (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | Z
7. + 8. b) kolo |
M Z 7. + 8. b) kolo |
VŠTE (M) | UK (M) | - : - |
UK (M)
Bude upřesněno |
UK (M)
|
31.12. 00:00 M Z 7. + 8. b) kolo |
UK (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | Z
7. + 8. b) kolo |
M Z 7. + 8. b) kolo |
JU (M) | VŠCHT (M) | - : - |
UK (M)
Bude upřesněno |
UK (M)
|
31.12. 00:00 M Z 7. + 8. b) kolo |
UK (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | Z
7. + 8. b) kolo |
M Z 7. + 8. b) kolo |
VŠCHT (M) | VŠTE (M) | - : - |
UK (M)
Bude upřesněno |
UK (M)
|
31.12. 00:00 M Z 7. + 8. b) kolo |
UK (M)
|
||||||
N/A 00:00 |
31.12. 00:00 |
M | Z
7. + 8. b) kolo |
M Z 7. + 8. b) kolo |
UK (M) | JU (M) | - : - |
UK (M)
Bude upřesněno |
UK (M)
|
31.12. 00:00 M Z 7. + 8. b) kolo |
UK (M)
|
# | Název družstva | Z | V | VP | R | PP | P | Skore | Body |
---|
Datum Čas |
Datum, čas Hala |
Kategorie |
Skupina Playoff ID |
Kategorie Skupina Playoff ID |
Domácí | Hosté | Skore | Pořadatel Hala |
Pořadatel | Rozpis utkání |
---|