Výsledky - tabulka a výsledky utkání ve skupinách
# Název družstva Z V VP R PP P Skore Body
1 VŠB TUO (M) 4 4 0 0 0 0 59 : 14 12
2 MUNI (M) 4 3 0 0 0 1 39 : 26 9
3 UTB (M) 4 1 0 0 0 3 22 : 40 3
4 OSU (M) 4 0 0 0 0 4 18 : 58 0
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
21.03.
09:00
21.03. 09:00
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
OSU (M) VŠB TUO (M) 3 : 14
VŠB-TU Ostrava

21.03. 09:00
VŠB-TU Ostrava
M
M
OSU (M) 3
VŠB TUO (M) 14
21.03.
10:15
21.03. 10:15
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
MUNI (M) UTB (M) 10 : 5
VŠB-TU Ostrava

21.03. 10:15
VŠB-TU Ostrava
M
M
MUNI (M) 10
UTB (M) 5
21.03.
11:30
21.03. 11:30
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
UTB (M) OSU (M) 8 : 7
VŠB-TU Ostrava

21.03. 11:30
VŠB-TU Ostrava
M
M
UTB (M) 8
OSU (M) 7
21.03.
12:45
21.03. 12:45
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
VŠB TUO (M) MUNI (M) 8 : 7
VŠB-TU Ostrava

21.03. 12:45
VŠB-TU Ostrava
M
M
VŠB TUO (M) 8
MUNI (M) 7
28.03.
08:30
28.03. 08:30
SH Datart Zlín
M M M
M
VŠB TUO (M) UTB (M) 13 : 1
SH Datart Zlín

28.03. 08:30
SH Datart Zlín
M
M
VŠB TUO (M) 13
UTB (M) 1
28.03.
09:45
28.03. 09:45
SH Datart Zlín
M M M
M
MUNI (M) OSU (M) 12 : 5
SH Datart Zlín

28.03. 09:45
SH Datart Zlín
M
M
MUNI (M) 12
OSU (M) 5
28.03.
11:15
28.03. 11:15
SH Datart Zlín
M M M
M
OSU (M) VŠB TUO (M) 3 : 24
SH Datart Zlín

28.03. 11:15
SH Datart Zlín
M
M
OSU (M) 3
VŠB TUO (M) 24
28.03.
12:30
28.03. 12:30
SH Datart Zlín
M M M
M
UTB (M) MUNI (M) 8 : 10
SH Datart Zlín

28.03. 12:30
SH Datart Zlín
M
M
UTB (M) 8
MUNI (M) 10
19.05.
09:00
19.05. 09:00
M M M
M
VŠB TUO (M) MUNI (M) - : -

19.05. 09:00

M
M
VŠB TUO (M) -
MUNI (M) -
19.05.
10:15
19.05. 10:15
M M M
M
OSU (M) UTB (M) - : -

19.05. 10:15

M
M
OSU (M) -
UTB (M) -
19.05.
11:30
19.05. 11:30
M M M
M
UTB (M) VŠB TUO (M) - : -

19.05. 11:30

M
M
UTB (M) -
VŠB TUO (M) -
19.05.
12:45
19.05. 12:45
M M M
M
MUNI (M) OSU (M) - : -

19.05. 12:45

M
M
MUNI (M) -
OSU (M) -
# Název družstva Z V VP R PP P Skore Body
1 UK (W) 6 4 0 0 0 2 44 : 12 12
2 ZČU (W) 6 4 0 0 0 2 29 : 30 12
3 UJEP (W) 4 3 0 0 0 1 24 : 10 9
4 ČVUT (W) 6 2 0 0 1 3 19 : 19 7
5 ČZU (W) 5 1 1 0 0 3 31 : 31 5
6 VŠCHT (W) 6 0 2 0 1 3 20 : 42 5
7 TUL (W) 5 1 0 0 1 3 15 : 38 4
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
17.03.
11:15
17.03. 11:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) ČVUT (W) 2 : 5
SH Jedenáctka

17.03. 11:15
SH Jedenáctka
W
CE
TUL (W) 2
ČVUT (W) 5
17.03.
13:00
17.03. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) ČZU (W) 9 : 4
SH Jedenáctka

17.03. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W) 9
ČZU (W) 4
05.04.
10:00
05.04. 10:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ZČU (W) TUL (W) 3 : 6
SH Jedenáctka

05.04. 10:00
SH Jedenáctka
W
CE
ZČU (W) 3
TUL (W) 6
05.04.
11:15
05.04. 11:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) UK (W) 1 : 12
SH Jedenáctka

05.04. 11:15
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W) 1
UK (W) 12
05.04.
13:00
05.04. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UK (W) ZČU (W) 11 : 0
SH Jedenáctka

05.04. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W) 11
ZČU (W) 0
05.04.
14:15
05.04. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) VŠCHT (W) 4 : 5 sn
SH Jedenáctka

05.04. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
TUL (W) 4
VŠCHT (W) 5
21.04.
10:00
21.04. 10:00
KTS ZČU Plzeň
W CE W
CE
ČZU (W) ZČU (W) 3 : 6
KTS ZČU Plzeň

21.04. 10:00
KTS ZČU Plzeň
W
CE
ČZU (W) 3
ZČU (W) 6
21.04.
11:30
21.04. 11:30
KTS ZČU Plzeň
W CE W
CE
VŠCHT (W) ČZU (W) 6 : 7 sn
KTS ZČU Plzeň

21.04. 11:30
KTS ZČU Plzeň
W
CE
VŠCHT (W) 6
ČZU (W) 7
21.04.
13:00
21.04. 13:00
KTS ZČU Plzeň
W CE W
CE
ZČU (W) VŠCHT (W) 7 : 3
KTS ZČU Plzeň

21.04. 13:00
KTS ZČU Plzeň
W
CE
ZČU (W) 7
VŠCHT (W) 3
26.04.
09:45
26.04. 09:45
Ústí nad Labem
W CE W
CE
UJEP (W) UK (W) 5 : 0 k -----
Ústí nad Labem
-----
26.04. 09:45
Ústí nad Labem
W
CE
-----
UJEP (W) 5
UK (W) 0
26.04.
12:15
26.04. 12:15
Ústí nad Labem
W CE W
CE
ČVUT (W) UJEP (W) 0 : 5 k -----
Ústí nad Labem
-----
26.04. 12:15
Ústí nad Labem
W
CE
-----
ČVUT (W) 0
UJEP (W) 5
26.04.
14:45
26.04. 14:45
Ústí nad Labem
W CE W
CE
UK (W) ČVUT (W) 0 : 0 k -----
Ústí nad Labem
-----
26.04. 14:45
Ústí nad Labem
W
CE
-----
UK (W) 0
ČVUT (W) 0
03.05.
10:00
03.05. 10:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČVUT (W) ZČU (W) 2 : 4
SH Jedenáctka

03.05. 10:00
SH Jedenáctka
W
CE
ČVUT (W) 2
ZČU (W) 4
03.05.
11:15
03.05. 11:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UJEP (W) VŠCHT (W) 9 : 1
SH Jedenáctka

03.05. 11:15
SH Jedenáctka
W
CE
UJEP (W) 9
VŠCHT (W) 1
03.05.
13:00
03.05. 13:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ZČU (W) UJEP (W) 9 : 5
SH Jedenáctka

03.05. 13:00
SH Jedenáctka
W
CE
ZČU (W) 9
UJEP (W) 5
03.05.
14:15
03.05. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
VŠCHT (W) ČVUT (W) 4 : 3 sn
SH Jedenáctka

03.05. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
VŠCHT (W) 4
ČVUT (W) 3
04.05.
11:00
04.05. 11:00
SH Jedenáctka
W CE W
CE
UK (W) TUL (W) 12 : 2
SH Jedenáctka

04.05. 11:00
SH Jedenáctka
W
CE
UK (W) 12
TUL (W) 2
04.05.
12:35
04.05. 12:35
SH Jedenáctka
W CE W
CE
TUL (W) ČZU (W) 1 : 13
SH Jedenáctka

04.05. 12:35
SH Jedenáctka
W
CE
TUL (W) 1
ČZU (W) 13
04.05.
14:15
04.05. 14:15
SH Jedenáctka
W CE W
CE
ČZU (W) UK (W) 4 : 9
SH Jedenáctka

04.05. 14:15
SH Jedenáctka
W
CE
ČZU (W) 4
UK (W) 9
28.06.
00:00
28.06. 00:00
W CE W
CE
UJEP (W) TUL (W) - : -

28.06. 00:00

W
CE
UJEP (W) -
TUL (W) -
28.06.
00:00
28.06. 00:00
W CE W
CE
ČZU (W) UJEP (W) - : -

28.06. 00:00

W
CE
ČZU (W) -
UJEP (W) -
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM A ZÚČASTNĚNÝM UNIVERZITÁM

O Univerzitní florbalové lize

Celoroční Univerzitní florbalová liga se stává základním článkem univerzitního florbalu. Startují v ní reprezentační družstva složená ze studentů celých univerzit. Jedná se o celoroční soutěž! Finálového turnaje celorepublikové Univerzitní florbalové ligy se zúčastní nejlepší týmy z každého regionu (Čechy, Morava) v kategorii Muži i v kategorii Ženy.

Důležité odkazy