Výsledky - tabulka a výsledky utkání ve skupinách
# Název družstva Z V VP R PP P Skore Body
1 VŠB TUO (M) 8 7 0 0 0 1 84 : 27 21
2 MUNI (M) 8 5 0 1 0 2 68 : 47 16
3 OSU (M) 8 2 0 1 0 5 45 : 81 7
4 UTB (M) 8 1 0 0 0 7 29 : 71 3
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
21.03.
09:00
21.03. 09:00
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
OSU (M) VŠB TUO (M) 3 : 14
VŠB-TU Ostrava

21.03. 09:00
VŠB-TU Ostrava
M
M
OSU (M) 3
VŠB TUO (M) 14
21.03.
10:15
21.03. 10:15
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
MUNI (M) UTB (M) 10 : 5
VŠB-TU Ostrava

21.03. 10:15
VŠB-TU Ostrava
M
M
MUNI (M) 10
UTB (M) 5
21.03.
11:30
21.03. 11:30
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
UTB (M) OSU (M) 8 : 7
VŠB-TU Ostrava

21.03. 11:30
VŠB-TU Ostrava
M
M
UTB (M) 8
OSU (M) 7
21.03.
12:45
21.03. 12:45
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
VŠB TUO (M) MUNI (M) 8 : 7
VŠB-TU Ostrava

21.03. 12:45
VŠB-TU Ostrava
M
M
VŠB TUO (M) 8
MUNI (M) 7
28.03.
08:30
28.03. 08:30
SH Datart Zlín
M M M
M
VŠB TUO (M) UTB (M) 13 : 1
SH Datart Zlín

28.03. 08:30
SH Datart Zlín
M
M
VŠB TUO (M) 13
UTB (M) 1
28.03.
09:45
28.03. 09:45
SH Datart Zlín
M M M
M
MUNI (M) OSU (M) 12 : 5
SH Datart Zlín

28.03. 09:45
SH Datart Zlín
M
M
MUNI (M) 12
OSU (M) 5
28.03.
11:15
28.03. 11:15
SH Datart Zlín
M M M
M
OSU (M) VŠB TUO (M) 3 : 24
SH Datart Zlín

28.03. 11:15
SH Datart Zlín
M
M
OSU (M) 3
VŠB TUO (M) 24
28.03.
12:30
28.03. 12:30
SH Datart Zlín
M M M
M
UTB (M) MUNI (M) 8 : 10
SH Datart Zlín

28.03. 12:30
SH Datart Zlín
M
M
UTB (M) 8
MUNI (M) 10
19.05.
10:15
19.05. 10:15
M M M
M
OSU (M) UTB (M) 5 : 0 k -----
Bude upřesněno
-----
19.05. 10:15

M
M
-----
OSU (M) 5
UTB (M) 0
19.05.
11:30
19.05. 11:30
M M M
M
UTB (M) VŠB TUO (M) 0 : 5 k -----
Bude upřesněno
-----
19.05. 11:30

M
M
-----
UTB (M) 0
VŠB TUO (M) 5
03.11.
13:00
03.11. 13:00
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
VŠB TUO (M) MUNI (M) 5 : 4 VŠB TUO (M)
VŠB-TU Ostrava
VŠB TUO (M)
03.11. 13:00
VŠB-TU Ostrava
M
M
VŠB TUO (M)
VŠB TUO (M) 5
MUNI (M) 4
03.11.
14:15
03.11. 14:15
VŠB-TU Ostrava
M M M
M
MUNI (M) OSU (M) 9 : 9 VŠB TUO (M)
VŠB-TU Ostrava
VŠB TUO (M)
03.11. 14:15
VŠB-TU Ostrava
M
M
VŠB TUO (M)
MUNI (M) 9
OSU (M) 9
10.11.
09:00
10.11. 09:00
SH Dubina, Ostrava
M M M
M
UTB (M) VŠB TUO (M) 1 : 10 OSU (M)
SH Dubina, Ostrava
OSU (M)
10.11. 09:00
SH Dubina, Ostrava
M
M
OSU (M)
UTB (M) 1
VŠB TUO (M) 10
10.11.
10:15
10.11. 10:15
SH Dubina, Ostrava
M M M
M
MUNI (M) OSU (M) 8 : 2 OSU (M)
SH Dubina, Ostrava
OSU (M)
10.11. 10:15
SH Dubina, Ostrava
M
M
OSU (M)
MUNI (M) 8
OSU (M) 2
10.11.
11:30
10.11. 11:30
SH Dubina, Ostrava
M M M
M
VŠB TUO (M) MUNI (M) 5 : 8 OSU (M)
SH Dubina, Ostrava
OSU (M)
10.11. 11:30
SH Dubina, Ostrava
M
M
OSU (M)
VŠB TUO (M) 5
MUNI (M) 8
10.11.
12:45
10.11. 12:45
SH Dubina, Ostrava
M M M
M
OSU (M) UTB (M) 11 : 6 OSU (M)
SH Dubina, Ostrava
OSU (M)
10.11. 12:45
SH Dubina, Ostrava
M
M
OSU (M)
OSU (M) 11
UTB (M) 6
28.11.
09:00
28.11. 09:00
SPŠ Zlín
M M M
M
VŠB TUO (M) UTB (M) - : - UTB (M)
SPŠ Zlín
UTB (M)
28.11. 09:00
SPŠ Zlín
M
M
UTB (M)
VŠB TUO (M) -
UTB (M) -
28.11.
10:15
28.11. 10:15
SPŠ Zlín
M M M
M
MUNI (M) OSU (M) - : - UTB (M)
SPŠ Zlín
UTB (M)
28.11. 10:15
SPŠ Zlín
M
M
UTB (M)
MUNI (M) -
OSU (M) -
28.11.
11:30
28.11. 11:30
SPŠ Zlín
M M M
M
OSU (M) VŠB TUO (M) - : - UTB (M)
SPŠ Zlín
UTB (M)
28.11. 11:30
SPŠ Zlín
M
M
UTB (M)
OSU (M) -
VŠB TUO (M) -
28.11.
12:45
28.11. 12:45
SPŠ Zlín
M M M
M
UTB (M) MUNI (M) - : - UTB (M)
SPŠ Zlín
UTB (M)
28.11. 12:45
SPŠ Zlín
M
M
UTB (M)
UTB (M) -
MUNI (M) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
M M M
M
MUNI (M) UTB (M) - : - MUNI (M)
Bude upřesněno
MUNI (M)
31.12. 00:00

M
M
MUNI (M)
MUNI (M) -
UTB (M) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
M M M
M
OSU (M) VŠB TUO (M) - : - MUNI (M)
Bude upřesněno
MUNI (M)
31.12. 00:00

M
M
MUNI (M)
OSU (M) -
VŠB TUO (M) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
M M M
M
UTB (M) OSU (M) - : - MUNI (M)
Bude upřesněno
MUNI (M)
31.12. 00:00

M
M
MUNI (M)
UTB (M) -
OSU (M) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
M M M
M
VŠB TUO (M) MUNI (M) - : - MUNI (M)
Bude upřesněno
MUNI (M)
31.12. 00:00

M
M
MUNI (M)
VŠB TUO (M) -
MUNI (M) -
# Název družstva Z V VP R PP P Skore Body
1 VŠB TUO (W) 8 7 0 0 0 1 41 : 20 21
2 OSU (W) 8 6 0 0 0 2 34 : 19 18
3 MUNI (W) 8 2 0 0 0 6 28 : 34 6
4 MENDELU (W) 6 0 0 0 0 6 0 : 30 0
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
11.04.
00:00
11.04. 00:00
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
MENDELU (W) MUNI (W) 0 : 5 k -----
VŠB-TU Ostrava
-----
11.04. 00:00
VŠB-TU Ostrava
W
M
-----
MENDELU (W) 0
MUNI (W) 5
11.04.
00:00
11.04. 00:00
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
VŠB TUO (W) MENDELU (W) 5 : 0 k -----
VŠB-TU Ostrava
-----
11.04. 00:00
VŠB-TU Ostrava
W
M
-----
VŠB TUO (W) 5
MENDELU (W) 0
11.04.
09:00
11.04. 09:00
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
OSU (W) VŠB TUO (W) 2 : 4
VŠB-TU Ostrava

11.04. 09:00
VŠB-TU Ostrava
W
M
OSU (W) 2
VŠB TUO (W) 4
11.04.
10:30
11.04. 10:30
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
MUNI (W) OSU (W) 1 : 4
VŠB-TU Ostrava

11.04. 10:30
VŠB-TU Ostrava
W
M
MUNI (W) 1
OSU (W) 4
11.04.
12:00
11.04. 12:00
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
VŠB TUO (W) MUNI (W) 5 : 0
VŠB-TU Ostrava

11.04. 12:00
VŠB-TU Ostrava
W
M
VŠB TUO (W) 5
MUNI (W) 0
05.05.
00:00
05.05. 00:00
W M W
M
OSU (W) MUNI (W) 6 : 4
Bude upřesněno

05.05. 00:00

W
M
OSU (W) 6
MUNI (W) 4
05.05.
09:00
05.05. 09:00
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
OSU (W) VŠB TUO (W) 3 : 4
SH Dubina, Ostrava

05.05. 09:00
SH Dubina, Ostrava
W
M
OSU (W) 3
VŠB TUO (W) 4
05.05.
10:15
05.05. 10:15
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
MUNI (W) MENDELU (W) 5 : 0 k -----
SH Dubina, Ostrava
-----
05.05. 10:15
SH Dubina, Ostrava
W
M
-----
MUNI (W) 5
MENDELU (W) 0
05.05.
11:45
05.05. 11:45
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
MUNI (W) VŠB TUO (W) 5 : 8
SH Dubina, Ostrava

05.05. 11:45
SH Dubina, Ostrava
W
M
MUNI (W) 5
VŠB TUO (W) 8
05.05.
12:45
05.05. 12:45
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
MENDELU (W) OSU (W) 0 : 5 k -----
SH Dubina, Ostrava
-----
05.05. 12:45
SH Dubina, Ostrava
W
M
-----
MENDELU (W) 0
OSU (W) 5
26.05.
00:00
26.05. 00:00
W M W
M
MENDELU (W) OSU (W) 0 : 5 k -----
Bude upřesněno
-----
26.05. 00:00

W
M
-----
MENDELU (W) 0
OSU (W) 5
26.05.
01:00
26.05. 01:00
W M W
M
VŠB TUO (W) MENDELU (W) 5 : 0 k -----
Bude upřesněno
-----
26.05. 01:00

W
M
-----
VŠB TUO (W) 5
MENDELU (W) 0
21.11.
09:00
21.11. 09:00
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
OSU (W) VŠB TUO (W) 5 : 3 VŠB TUO (W)
VŠB-TU Ostrava
VŠB TUO (W)
21.11. 09:00
VŠB-TU Ostrava
W
M
VŠB TUO (W)
OSU (W) 5
VŠB TUO (W) 3
21.11.
10:15
21.11. 10:15
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
MUNI (W) OSU (W) 3 : 4 VŠB TUO (W)
VŠB-TU Ostrava
VŠB TUO (W)
21.11. 10:15
VŠB-TU Ostrava
W
M
VŠB TUO (W)
MUNI (W) 3
OSU (W) 4
21.11.
11:30
21.11. 11:30
VŠB-TU Ostrava
W M W
M
VŠB TUO (W) MUNI (W) 7 : 5 VŠB TUO (W)
VŠB-TU Ostrava
VŠB TUO (W)
21.11. 11:30
VŠB-TU Ostrava
W
M
VŠB TUO (W)
VŠB TUO (W) 7
MUNI (W) 5
09.12.
09:00
09.12. 09:00
SH Sportpoint Brno
W M W
M
OSU (W) MUNI (W) - : - MUNI (W)
SH Sportpoint Brno
MUNI (W)
09.12. 09:00
SH Sportpoint Brno
W
M
MUNI (W)
OSU (W) -
MUNI (W) -
09.12.
10:15
09.12. 10:15
SH Sportpoint Brno
W M W
M
VŠB TUO (W) OSU (W) - : - MUNI (W)
SH Sportpoint Brno
MUNI (W)
09.12. 10:15
SH Sportpoint Brno
W
M
MUNI (W)
VŠB TUO (W) -
OSU (W) -
09.12.
11:30
09.12. 11:30
SH Sportpoint Brno
W M W
M
MUNI (W) VŠB TUO (W) - : - MUNI (W)
SH Sportpoint Brno
MUNI (W)
09.12. 11:30
SH Sportpoint Brno
W
M
MUNI (W)
MUNI (W) -
VŠB TUO (W) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
OSU (W) VŠB TUO (W) - : - OSU (W)
SH Dubina, Ostrava
OSU (W)
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W
M
OSU (W)
OSU (W) -
VŠB TUO (W) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
VŠB TUO (W) MUNI (W) - : - OSU (W)
SH Dubina, Ostrava
OSU (W)
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W
M
OSU (W)
VŠB TUO (W) -
MUNI (W) -
N/A
00:00
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W M W
M
MUNI (W) OSU (W) - : - OSU (W)
SH Dubina, Ostrava
OSU (W)
31.12. 00:00
SH Dubina, Ostrava
W
M
OSU (W)
MUNI (W) -
OSU (W) -
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM A ZÚČASTNĚNÝM UNIVERZITÁM

O Univerzitní florbalové lize

Celoroční Univerzitní florbalová liga se stává základním článkem univerzitního florbalu. Startují v ní reprezentační družstva složená ze studentů celých univerzit. Jedná se o celoroční soutěž! Finálového turnaje celorepublikové Univerzitní florbalové ligy se zúčastní nejlepší týmy z každého regionu (Čechy, Morava) v kategorii Muži i v kategorii Ženy.

Důležité odkazy