Výsledky - tabulka a výsledky utkání ve skupinách
# Název družstva Z V VP R PP P Skore Body
1 VŠE (M) 6 6 0 0 0 0 50 : 24 18
2 ZČU (M) 6 4 0 0 0 2 44 : 26 12
3 JU (M) 6 3 1 0 0 2 37 : 32 11
4 ČVUT (M) 6 3 0 0 1 2 43 : 34 10
5 ČZU (M) 6 3 0 0 0 3 48 : 38 9
6 UK LFP (M) 6 0 1 0 0 5 21 : 52 2
7 VŠTE (M) 6 0 0 0 1 5 11 : 48 1
Datum
Čas
Datum, čas
Hala
Kategorie Skupina
Playoff ID
Kategorie
Skupina
Playoff ID
Domácí Hosté Skore Pořadatel
Hala
Pořadatel Rozpis utkání
22.03.
10:00
22.03. 10:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ZČU (M) VŠE (M) 5 : 7
SH Jedenáctka

22.03. 10:00
SH Jedenáctka
M
Z
ZČU (M) 5
VŠE (M) 7
22.03.
11:15
22.03. 11:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
UK LFP (M) ČZU (M) 2 : 10
SH Jedenáctka

22.03. 11:15
SH Jedenáctka
M
Z
UK LFP (M) 2
ČZU (M) 10
22.03.
13:00
22.03. 13:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ČZU (M) ZČU (M) 4 : 9
SH Jedenáctka

22.03. 13:00
SH Jedenáctka
M
Z
ČZU (M) 4
ZČU (M) 9
22.03.
14:15
22.03. 14:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
VŠE (M) UK LFP (M) 8 : 4
SH Jedenáctka

22.03. 14:15
SH Jedenáctka
M
Z
VŠE (M) 8
UK LFP (M) 4
07.04.
10:00
07.04. 10:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
VŠTE (M) UK LFP (M) 3 : 4 sn
SH Jedenáctka

07.04. 10:00
SH Jedenáctka
M
Z
VŠTE (M) 3
UK LFP (M) 4
07.04.
11:15
07.04. 11:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
JU (M) ČVUT (M) 4 : 3 sn
SH Jedenáctka

07.04. 11:15
SH Jedenáctka
M
Z
JU (M) 4
ČVUT (M) 3
07.04.
13:00
07.04. 13:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ČVUT (M) VŠTE (M) 10 : 1
SH Jedenáctka

07.04. 13:00
SH Jedenáctka
M
Z
ČVUT (M) 10
VŠTE (M) 1
07.04.
14:15
07.04. 14:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
UK LFP (M) JU (M) 3 : 12
SH Jedenáctka

07.04. 14:15
SH Jedenáctka
M
Z
UK LFP (M) 3
JU (M) 12
25.04.
14:00
25.04. 14:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M Z M
Z
JU (M) ZČU (M) 4 : 3
Lokomotiva Suché Vrbné

25.04. 14:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M
Z
JU (M) 4
ZČU (M) 3
25.04.
15:30
25.04. 15:30
Lokomotiva Suché Vrbné
M Z M
Z
ZČU (M) VŠTE (M) 9 : 1
Lokomotiva Suché Vrbné

25.04. 15:30
Lokomotiva Suché Vrbné
M
Z
ZČU (M) 9
VŠTE (M) 1
25.04.
17:00
25.04. 17:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M Z M
Z
VŠTE (M) JU (M) 1 : 7
Lokomotiva Suché Vrbné

25.04. 17:00
Lokomotiva Suché Vrbné
M
Z
VŠTE (M) 1
JU (M) 7
26.04.
11:00
26.04. 11:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
VŠE (M) ČVUT (M) 7 : 4
SH Jedenáctka

26.04. 11:00
SH Jedenáctka
M
Z
VŠE (M) 7
ČVUT (M) 4
26.04.
12:35
26.04. 12:35
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ČZU (M) VŠE (M) 4 : 9
SH Jedenáctka

26.04. 12:35
SH Jedenáctka
M
Z
ČZU (M) 4
VŠE (M) 9
26.04.
14:15
26.04. 14:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ČVUT (M) ČZU (M) 10 : 9
SH Jedenáctka

26.04. 14:15
SH Jedenáctka
M
Z
ČVUT (M) 10
ČZU (M) 9
05.05.
10:00
05.05. 10:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
ČZU (M) VŠTE (M) 10 : 3
SH Jedenáctka

05.05. 10:00
SH Jedenáctka
M
Z
ČZU (M) 10
VŠTE (M) 3
05.05.
11:15
05.05. 11:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
VŠE (M) JU (M) 11 : 5
SH Jedenáctka

05.05. 11:15
SH Jedenáctka
M
Z
VŠE (M) 11
JU (M) 5
05.05.
13:00
05.05. 13:00
SH Jedenáctka
M Z M
Z
VŠTE (M) VŠE (M) 2 : 8
SH Jedenáctka

05.05. 13:00
SH Jedenáctka
M
Z
VŠTE (M) 2
VŠE (M) 8
05.05.
14:15
05.05. 14:15
SH Jedenáctka
M Z M
Z
JU (M) ČZU (M) 5 : 11
SH Jedenáctka

05.05. 14:15
SH Jedenáctka
M
Z
JU (M) 5
ČZU (M) 11
06.05.
10:00
06.05. 10:00
KTS ZČU Plzeň
M Z M
Z
ČVUT (M) UK LFP (M) 10 : 4
KTS ZČU Plzeň

06.05. 10:00
KTS ZČU Plzeň
M
Z
ČVUT (M) 10
UK LFP (M) 4
06.05.
11:30
06.05. 11:30
KTS ZČU Plzeň
M Z M
Z
ZČU (M) ČVUT (M) 9 : 6
KTS ZČU Plzeň

06.05. 11:30
KTS ZČU Plzeň
M
Z
ZČU (M) 9
ČVUT (M) 6
06.05.
13:00
06.05. 13:00
KTS ZČU Plzeň
M Z M
Z
UK LFP (M) ZČU (M) 4 : 9
KTS ZČU Plzeň

06.05. 13:00
KTS ZČU Plzeň
M
Z
UK LFP (M) 4
ZČU (M) 9
DĚKUJEME NAŠIM PARTNERŮM A ZÚČASTNĚNÝM UNIVERZITÁM

O Univerzitní florbalové lize

Celoroční Univerzitní florbalová liga se stává základním článkem univerzitního florbalu. Startují v ní reprezentační družstva složená ze studentů celých univerzit. Jedná se o celoroční soutěž! Finálového turnaje celorepublikové Univerzitní florbalové ligy se zúčastní nejlepší týmy z každého regionu (Čechy, Morava) v kategorii Muži i v kategorii Ženy.

Důležité odkazy